Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hós baba egyáltalán nem...

10,5 hós baba egyáltalán nem eszi meg a tápszert, milyen hátrány lehet ha nem kap tápszert? Csak rizspépet, azt még eszi+ én főzök neki fözelékeket

Figyelt kérdés
tápszert rizspéppel, kakaóval és gyümölccsel is eddig ette, de most semilyen formában nem hajlandó. Az étvágya egyébként jó de a védőnő azt mondja még 1 éves kor után is kell ennie! (hát ha rajtam múlna...) eddig próbáltuk millumil ar, amit idáig evett Milupa és most a babe nem ízlett egyik sem!
2010. okt. 11. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is átestünk / átesünk ezen... 11 hónapos, kb 1 hónapja volt hasonló, akkor szinte 4-5 napig csak tejpépet adtam neki, joghurtot, túrót....aztán elfogadta a milupa milumil gyümiset, de csak ha belekevertem neki vmt...sinlca, banán, keksz...így most reggel és este azt kap...a ciciről kb 1,5 hete szokott le, nemkéri, én meg apasztom el azt a keveset, ami van...eddig este szopizott még. Egy kérdés: rizspépet hol és mennyiért veszel?
2010. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

adj neki sok tejterméket (joghurtot, túrót, sajtot, kefírt)


kakaót nem kéne még kapni, tele van koffeinnel, még kicsi hozzá!

2010. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kakaót a védőnő mondta, tejpépet a tescóban vagy nagyobb bevásárlóközpontban, most 650 volt 250g-os elég húzós mert 5 napig elegendő, de ezt egyenlőre eszi
2010. okt. 11. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baja!

Próbálj meg minél több tejterméket csempészni a többi ételébe. főzelék tápszerrel, sajt mehet szinte mindenbe, túró, joghurt a gyümölcsökhöz.

Az én fiam egy éves kora után egy évig nem ivott semmi ilyesmit (se tápszer, se kakaó, tej, tejberizs, semmi. A védőnő csak legyintett rá, mondván, nagyon sok gyerek nem szereti a tejet. Ugyhogy én sem problémáztam rajta sokat, adtam neki a sajtokat, joghurtokat.Nagy ritkán megkínáltam mégis tejjel/kakaóval, aztán valamikor kétéves környékén elfogadta, most már fél éve, hogy minden nap reggel-este egy -egy bögre kakaót megiszik.

2010. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!