Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uj anyukak hogy vagytok? Hogy...

Uj anyukak hogy vagytok? Hogy telnek napjaitok par hetes babatokkal?

Figyelt kérdés
Hany hetesek vagytok? Milyen egy napotok? Hogy vagytok (varratok, kozerzet, intim kapcsolat apaval)?
2010. okt. 11. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

3,5hetes a babám , nagyon jol érzem magam. van egy nagyobb teso is 2,5éves, igy elég mozgalmasan telnek a napok.

császár volt. a varratnak már hült helye, és a sebem sem fáj már :) sokkal hamarabb felépültem mint a természetes szülésből az első után. közérzet? : madarat lehetne fogatni velem, csak fáradt vagyok néha. de nagyon jo baba a kicsi :)

apával intim kapcsolat? hát még nem mertem. még várunk egy hetet szeritnem.



és te? hogy vagytok? mennyi idős a babád? hasonlo kérdések mint amit te feltettél :)

2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 hetes a kislanyom, elso baba. Vakummal szultem, aminek az eredmenye egy rakas varrat, de par napja mar tudok fajdalommentesen ulni. Meg nem allt be semmilyen napirend, mert valamelyik nagyi mindig itt van, ugyhogy nekem csak magammal es a picurral kell torodni (tobnyire csak eszunk es alszunk). A kozerzetem valtozo, neha minden rendben, neha pedig elmenekulnek a vilag elol. Az intimitas meg nalunk is varat magara sajnos.
2010. okt. 11. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 3hetesek és 1naposak vagyunk:)Én is vákummal szültem,mint az előttem válaszoló!Én még sajna nagyon nem érzem jól magam,még fáj a sebem!Emiatt a közérzetem sem a legfényesebb!A babykém szerencsére nagyon jól van,és jó kis fiú:)A napunk még egyenlőre evéssel és alvással telik!Hát apával az intimitás még szerintem egy darabig várat magára,még egyenlőre el sem tudom képzelni:)Reméljük ez megváltozik:)
2010. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is vákummal szültem mint te!Bocsi összekevertelek hirtelen az első válaszolóval:))
2010. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.

3hetes baba:)

szinte egész nap alszik néha a kezemben van és etetem. nem szopizik tápszeres. apukájával csak délután talizok. de nem olyan nagy baj:) anyukámék sok mindenben segítenek:)

16/L

2010. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hetes és 2 napos:

Kisfiú és nem nagy alvó.Éjszaka általában 1x kel, de előfordul hogy 2x.Tápszeres és anyatejes is.Imád kézben lenni, ami nem a legjobb.Van már egy 2 éves nagylány is aki most éli rossz korszakát.

A varrat már nem fáj de kicsit érzékeny.Én is jól érzem magam, gyorsan telnek a napok.Az éjszakázást elég nehezen viselem.

Apa még várjon egy kicsit, mert még nem tudom milyen védekezőmódszert használjunk.A spirál nem tartozik a kedvenceim közé.

2010. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anniebianca ***** válasza:

Mi három hetesek vagyunk. Gátsebbel már nincs gond, a közérzet is javulgat, volt néhány kiakasztó bőgős napom, amikor mindenen kétségbe estem, de tápszert váltottunk és azóta javult a baba pocija. Egyenlőre nekem is besegítenek főzéssel a mamik, de jövő héttől ez megváltozik, nem tudom, hogy fogjuk babucival megoldani.

Ti mit csináltok vele, amikor ébren van napközben?

2010. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A mozesben van olyankor, ha fozok, akkor a konyhaasztalon van, ha tevezek, netezek, akkor a kanapen mellettem.
2010. okt. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!