Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit választottatok a babátokna...

Mit választottatok a babátoknak ami mindig mellette van? Pl plüss? Csörgő?

Figyelt kérdés

Vannak horgolt plüssei, egy puhább vizilova ami kicsi és tele van golyókkal?!

Egy karika amin négyzet műanyagok vannak.

Nem is tudom mi alapján kéne kiválasztani.

Azért kérdezem, mert hátha valamire nem gondoltam, ami alapján praktikus lenne.


2023. jún. 10. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

A gyerek választ, nem a szülő.

Nagyobbik gyerekem pl: úgy döntött, hogy nem kell neki semmi.

2023. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Horgklt állatkát kapott, ahogy a nagyobb is, a nagyobbnak a kedvence lett a mai napig imádja, a kicsi is szereti nezegtni fogni, enni de még elég pici később derül ki kötődik-e hozzá, ezen kívül van még 1-2játék amit jobban kedvel.
2023. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek választ. Babalatogato ajándékba kapott pár szundikendot, plusst, azok közul lett egy kedvence, amit hordoz magával, meg még van néhány ami fontos neki hogy az ágyában legyen .
2023. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A nagynak takarója és szundikendője is van, 2-2 amiből 1-1 párhoz valamivel jobban kötődik. Ő választotta ezeket, mármint nyilván én kínáltam fel neki, de ő volt az, aki inkább elfogadta és szerette már egészen kicsi babaként is, láthatóan megnyugodott velük.

A kicsi még semmit nem kér. Próbálkoztam, adtam neki is mindenféle kendőt, takarót, csörgőt, de nem kell neki. Minden játék kb egyenrangú a szemében, semmi sem nyugtatja meg jobban vagy kevésbé. Majd kialakul.

2023. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A nagyobbik gyerekem semmit nem fogadott el

A kicsi mindig kap egy rongypelust a kezébe,amikor a kis székébe leteszem, vagy pelenkázásnál….,azt elrágcsálja, de alváshoz semmit nem használok.

A nagyobbnál mindig aggódtam, hogy nem ragaszkodik semmihez, de őszintén szólva lehet jobb is így, annyi mindenről le kell szoktatni egy gyereket idővel, és egy kedvenc sem örökéletű, hacsak be nem vásárolsz belőle x mennyiséget és a gyerek úgy is elfogadja, ha az nem a régi.

Van ismerős, akinek a fia 4 éves és oviba is csak a kedvenc,csecsemőkorban megszokott rongyijával megy és volt, hogy külföldről kellett beszerezni egy újat abból.

A kedvence én vagyok, nélkülem nem tud enni, aludni…., vagy ha csak egy pillanatra is eltűnök én utánam sír, de eén mindig ott vagyok neki, ha csak egy percre is tűnök el.

Idővel majd választ magának kedvenc játékot, de az mindig más lesz.

2023. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A lányomnak mindig volt valamilyen marék méretű figurája, amit szorongatott, de plüssök évek múlva kerültek csak elő alkalmi szerepjáték célra. Alvós vagy nyugtató játéka nem volt, csak egy kispárna, amit tőlem vitt át az ágyába.

A fiam 2 éves kora körül kezdett jobban érdeklődni a játékok iránt és a kupacból egyre többször vette elő a plüss dinót. Mostanában úgy tűnik, ez a kedvenc, de nappal kisautókat hord magával.

Rengeteg csörgő, nyálkendő, baba játék van, amit kaptak és egy percig se foglalta le őket. A mazsolás zacskót viszont, amit kiürülve tőlem kapott csörgetni, na az nem lehetett kidobni, ahhoz ragaszkodott.

2023. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Fiam kapott pár alvókát, plüssöket ilyen célból. 2,5éves lesz, még mindig nincs semmi amihez kötődne. Sose kérte este alváshoz, nincs az, hogy valamelyik dolog nélkül ne tudnánk elindulni.
2023. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Miért neked kell választanod és kb ráerőltetned? Ha akarja, majd választ magának kedvencet.


Nekem egyik gyerekemnek sem volt.

2023. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
2 nagynak alvós nyunyija van a kicsi meg egy kisebb pokrócot választott 🤷
2023. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 🤷🏻‍♀️
2023. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!