Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit imádott a babád?...

Mi az amit imádott a babád? Plüss, játék vagy ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
Megyek babalátogatóba és nem tudom mit vigyek. 1 hónapos kislányról van szó. Gondoltam ilyen szundikendőre vagy micsodára de nem tudom igazából.
2021. ápr. 5. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor semmit.

Később olyasmi párna, mint ami nemrég a Pennyben volt pàrnapajti

Az tart is 3 éves

2021. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1 hónaposan jóformán csak aludt vagy sírt, esetleg evett. 2-3 hónaposan nagyon kedzte érdekelni egy fa karika amir hosszú színes szalagok voltak kötve.
2021. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kislányunk pár hetesen kapott egy babatakarót (wellsoft plüss anyagból) és az lett a legnagyobb kedvence, ahogy nő csak egyre jobban ragaszkodik hozzá, már 2 éves de enélkül a takaró nélkül sehova nem megy.
2021. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi lányunknak egy kukac, olyan, amin vannak színes és rezgő lógós részek. Ez volt az első nagy kedvenc. De nem 1 hónaposan.


Kb ilyen :


[link]


De a miénken rezgős rész is volt. Azt imádta húzgálni.

2021. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Babatornáztató. Nekünk ikeás volt, nagyon nagyon sokáig szerette a gyerek.
2021. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 1 hónaposan még nem érdeklik ilyenek de úgyis hamar eljön az az idő amikor már igen.
2021. ápr. 5. 21:05
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]



Igaz,hogy nem játék

De mi ezt kaptuk,nagyon hasznos volt,rengeteget játszottunk rajta

Imádtam,azóta már 2 alkalommal vettem,babalátogatóba,plusz pelust,nagyon örültek neki,és késöbb a pici is nagyon örül ilyen szines játszószönyegnek,felkelti a figyelmét stb.


Ha játékot akarsz,ugye még egy 1 hónapos baba semmit nem tud értékelni,esetleg csörgő

2021. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba egy horgolt polipot (korip) es az az elejétől nagy kedvenc. 14 honapos,azzal alszik el 😊
2021. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Hat nekünk erre a célra egy parnahuzatot választott, szóval előre nem lehet tudni. Ilyen picinek kb mindegy mit viszel. Vagy rakattan vagy nem.
2021. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami színes,zenélő játékot vigyél neki.

Az én kisfiam 4-5 hónapos korától nagyon szerette a "kisrádióját" nyomkodni.


Igazából még pici, de én eltettem a kapott játékokat,és amikor odaért a fejlődésben,és érdekelte akkor kapta meg.


Megmondom őszintén én egy Brendonos,vagy más bababoltos utalványnak jobban örültem volna,mert volt olyan rokon, akinek abszolút nem volt érzéke a játékvásárláshoz.Sőt, semmihez. Mindig hülyeségeket hozott.


Érdemes lenne Anyukát megkérdezni.

2021. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!