Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babám lábára mit adjak...

8 hós babám lábára mit adjak a sétáláskor?

Figyelt kérdés
Harisnyát és bélelt tornacipőt szoktam ráadni, de ma amikor hazaértünk, hideg volt a lába. Takarjam be? A lábzsák még korai. Bundás kocsicipő?
2010. okt. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen téli kocsicipőnk van

[link]


Belül nagyon puha, vastag bélésű, mindig melegen szedem ki belőle a lábacskákat.

2010. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bundàs kocsicsizma
2010. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a sima bélelt tornacipöbe hideg volt a lába,ezért vettünk egy ilyet,és ebbe már nem hideg a lába:

[link]

Én sem teszek még rá lábzsákot,én is korainak tartom még,de lehet,h ilyen bundás kis tornacipöt már ráadhatnál,mert lábról könnyen felfázhatnak ök is,ugy mint mi is.

Én ezt ajánlanám nektek,van belöle 3szin.

2010. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a cipőt néztük a Brendonba is, valamiért nem tetszett. Majd egy pár helyre elmegyünk még, mert eddig ahol néztem, nem igazán volt.
2010. okt. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!