Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom ráadni a...

Miért nem tudom ráadni a cipőt a fiam lábára?

Figyelt kérdés
Vettem egy bundás magas szárú cipőt neki. A talpmérete tökéletes, sőt, kicsit nagyobb is. Viszont egyszerűen nem tudom beletuszkolni a lábát :-( Ez már a sokadik cipő, amivel így járok.
2011. okt. 10. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbáltad a lábára a boltban?!... :-/
2011. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a cipő túl szűk a bokájánál. Nálunk is van ilyen magas szárú cipő, hiába jó a méret, nem tudja hordani, mert husi a lába, és hosszabban kellene a cipzár a cipőcskére :(. A félcipőt is csak úgy tudom ráadni, ha teljesen ki van lazítva a fűzője.
2011. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekként ez volt és felnőttként is ugyanez a bajom, mert a lábfejem nagyon széles. Egyel nagyobb számú cipőt kell hordanom. Nő létemre még a szép cipőkről is le kell sokszor mondanom, mert nem fér bele a lábam és nem a kövérség, hanem a csontok miatt. Vékonyabb cipőkből elég a 38-as, de téli cipőből meg kell vennem a 39-40-eseket is. Vszínű a geyrmeked is ilyen.
2011. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én direkt olyan cipöt vettem a gyerekemnek aminek a nyelve majdnem cipö orrig van, mert azt addig lehet kitágítani, és nem kell szenvedni hogy bele tuszkoljuk a lábát.


de tényleg úgy vettél cipöt hogy nem próbáltad rá?

2011. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem próbáltam rá, mert szegénykém már nagyon nyűgösködött a boltban, ezért csak hozzámértem a talpához. Tanúság levonva :-)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 10. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak magas a lábfeje, és ezért nem megy bele sok cipőbe.
2011. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínű magas a rüsztje(lábfeje) a babádnak!Az én fiamé is ilyen(apukájától örököle)Mindíg felpróbálom a lábacskájára!Ezen okból nagyon sok márkájú cipő nem jó a lábára pl:elefanten,Superfit,Asso stb!

Ami9 bevált a magas rüsztjére az a Siesta!

Esetleg nemtudud visszavinni a boltba kicseréltetni???

2011. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak is magas a rüsztje. Én már csak siestát veszek neki mindenben, szandál, bakancs, stb. Az tuti:)
2011. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!