Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi 2-3 kaki 7.5 hónaposan?...

Napi 2-3 kaki 7.5 hónaposan? Ez normális? Súlya gyarapszik..

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szöget ütött a fejemben miután olvastam, hogy ennyi idősen már nem jellemző a napi 2 kakis pelus.

Születése óta minden nap volt produktum, sosem volt székrekedése, eleinte félig anyatejes-tápszeres volt, jelenleg csak tápszert kap (Beba supreme).

Hozzátáplálást elkezdtük, de még nem eszik nagy mennyiségeket.

A széklet àllaga változó, hol hígabb hol szilárdabb.

Súlya gyarapszik hétről hétre.

Nyugtassatok meg, hogy ez normális, vagy ha van ellenpélda osszátok meg velem légyszi. Nem szaladgálnék orvoshoz csak ha muszáj, úgy érzem így is alig lehet rá számítani ha bármi kérdésem van.


Köszi!


2023. jún. 16. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 21 hónapos ő is simán kakil 2-3x naponta.

Fiam is 4 éves, 2x megy el.

Férjemnek meg bérlete van 🤦‍♀️🤣

2023. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja jó köszi, tulajdonképpen ha átgondolom az apukája is 2x megy néha, lehet hogy genetikán múlik ez is?
2023. jún. 16. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Lányom az első hetekben napi 10x is kakilt, mondjuk anyatejes volt csak. Viszont ilyen másfél évesen még ment napi 2x is. Most 3 éves, beállt neki napi 1-re. Mi mind napi 1x megyünk. 😁
2023. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ovis gyerekim is napi 3-at produkálnak


A férjem is 2-t


Én terhes vagyok így 3 naponta


Amúgy napi 2 van nekem is🤷🏻‍♀️

2023. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is mindig sokat kakál(t), mióta napi 2-3 alkalommal eszik szilárdat, azóta beálltunk az átlag napi 3 kakára.

Most volt itt a védőnő a 9 hós státuszon, én is kérdeztem, hogy ez nem sok-e, annyit mondott, hogy sok rostot eszik, semmi gond.

Az én kisfiam jó étvágyú amúgy nagyon, jó húsban is van (74 cm és 9710g 😊).

2023. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor normális ezek szerint
2023. jún. 16. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez lenne az egészséges felnőtt embernél is.
2023. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A napi 2-3? Szent meggyőződésem volt, hogy napi 1x bőven oké és azon felül vmi gond lehet. De úgy látszik ahány ember típus annyi emésztés.
2023. jún. 16. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ha 1x mész egy nap, az általában annyit jelent, hogy az elfogyasztott táplálék minimum 24 órát tanyázik odabent. Ez nem kimondottan optimális tranzitidő. A babádnak még jó az emésztése.
2023. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ezt nem értem, hisz az elfogyasztott kaja és a baba székletében való megjelenése alapján hiába kakál 3x a babám, attól még simán 24 órát (vagy többet...) van benne a kaja (pl. cékla után látszik, hogy mikor kezdi elszínezni).

Akkor ez hogy van?

Bocs az offért, de ez érdekel :)

2023. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!