Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom anyatejes...

2 hónapos kislányom anyatejes + tápszeres... 60 mlnél több tápszert soha nem tudok vele megetetni, mert nem fogadja el... Szépen gyarapszik, jó kedvű... Engem zavar hogy normális ez hogy csak ennyit eszik a többit a cicimből pótolja?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Potlás a tápszer. Ha ennyi tápszerre van igénye,nem is biztos,hogy kell pótolni és bőven elég lenne az anyatej is. Miért pótolsz tápszerrel? Fogyott,stagnált,sárgult?
2021. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Eleve nem kellene csak akkor pótolni, ha egyáltalán nem gyarapszik. Addig tuti elég az anyatej, amíg megvan a minimális heti 100 g gyarapodás.
2021. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször át olvastam, de nekem hirtelen úgy hangzik, hogy először tápszert kap, és utána szoptatod meg?

megszoktad mérni, hogy mennyit szopizik? )Itt főleg a magad megnyugtatására).

Mert ahogy előttem is írták, ha gyarapszik szépen, és jókedvű, akkor nincs gond.

2021. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem a melledből pótol, hanem a cumisüvegből… lehet, elég lenne az anyatej is, miért akarod így megtömni?
2021. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadja el akkor jól lakott , akkor biztosan nem éhes, nekem is megfordult a fejemben mint a többieknek hogy akkor nem lehet hogy elég a tejed?
2021. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a tápszert adod a ciciből pótolsz?
2021. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Korababa volt így mikor kijöttünk a kórházból doktornő javaslatára adtuk neki a tápszert.

Ki szoktam neki egy-egy étkezést váltani anyatejjel, de azt vettem észre, hogy nem elég neki utána igényli a tápszert is...

2021. dec. 5. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a témában talán egy szoptatási tanácsadó jobban tud segíteni, a fb-on is van egy szoptatási kérdezz felelek csoport ott szakemberek segítenek
2021. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyerekorvossal egyeztetve megfordíthatnád a sorrendet.

Szopjon, amennyit akar. Ha kell, 1 órán át is.

Utána kaphat tápszert, ha kér. Így lesz elég tejed.

2021. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is pótolok. Egész nap szopizik de néha nem lakik jól, akkor kap egy kis pótlást, de előbb addig tartom cicin amíg csak lehet utána kapja csak.
2021. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!