Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél mennyit volt kint a...

Kinél mennyit volt kint a baba amíg bent voltak a kórházban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Végig velem volt, csak vizsgálatokra vitték el. Illetve a lányomat annó egyszer 20 percre leadtam a csecsemősöknek, mert úgy alakult, hogy minden szobatársam hazament, én pedig le akartam zuhanyozni, és nem mertem egyedül hagyni a szobában.
2023. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
100%
0-24ben, kivéve mikor fürdetni vitték vagy orvosi vizsgálatra.
2023. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Akkor ti nem is adtátok be egyszer sem a csecsemősöknek, ha pl pihenni szerettetek volna egy kicsit?
2023. jún. 16. 15:03
 4/79 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, sőt, direkt egyágyas szobát kértem, hogy hagyjon mindenki békén. Császáros voltam de nem igényeltek senkit.

(2-es voltam)

2023. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
40%

0-24ben.

Nem adtam be, szerintem magára hagyni egy frissen született babát érdekes döntés.....

Persze egyes komplikációknál megértem, ha anyuka nem tudja egyedül ellátni (nagy vérvesztés, tüdőembólia stb)

2023. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%
Erős vérveszteség mellett is a szülés után 6 órával odahozták hozzám és végig velem volt. Nem is lehetett volna másképp, a csecsemősöknnem tudták megnyugtatni addig sem, amíg muszáj volt vigyázniuk rá. Én alig éltem, jól esett volna 2 óra pihenés, de így figyelmem megosztva felálomban töltöttem bent 4 napot, mire elég jól lettem, hogy hazamenjünk.
2023. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó nap hajnalán másfél órára leadtam. Egész 3 napos bentlétem alatt összesen nem aludtam nagyon max 2,5 órát, azt is három részletben. Ráadásul úgy mentem be szülni, hogy majdnem 24 órás ébrenléttel, az első kb. 45 perces alvásom idején már majdnem 2 napja ébren voltam.

Szóval utolsó nap hajnalra már teljesen ki voltam készülve. A baba pedig egész hajnalig ordított. Hajnali 4-től 5:30-ig leadtam egy csecsemős tanácsára. Épp hulla fáradtan a folyosón "álltam" pelenkát cserélve, és egyből látta, mennyire ki vagyok f*szulva, alig álltam a lábamon. Amúgy is én voltam az ájulós anyuka, aki szülés utáni zuhanyzáskor 3x csuklott össze.

Az a másfél óra alvás csodát tett velem.

2023. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam le, de a két gyerekemből kettő úgy bújt elő, hogy nagyon fáradt volt, az első napot gyakorlatilag végigaludták, és úgy általában is nyugodtak voltak cicin (már a kórházban megtanultam fekve szoptatni, így éjszakai szopik közben is tudtam ha nem is mélyen aludni egyből, de szundikálni- ez egyébként is jól jött, a nehéz éjszakákon az együttalvás szerintem az életünket mentette meg, de legalábbis a mentális épségemet mindenképp).
2023. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
90%

Csak arra a par vizsgalatra ami szukseges volt.

Halistennek es jol aludtam osszebujva a babaval 🙂

2023. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
92%

Mindkét gyerekem 0-24 velem volt, semmilyen vizsgálatra nem kellett leadni, oda toltam a kocsiban, a jelenlétemben levették pl: a pku-t, majd tolhattam vissza.

Elsővel kétágyasban voltam, elviselhetetlen volt, mivel a szobatárs pereputtya kirobbanthatatlan volt. Élmény volt az idegen férfilátogatók jelenlétében szoptatni.

Másodikkal sikerült fizetős szobat kapni. Így tudtam végre a gyerekre koncentrálni és pihenni is. Szinte wellnessnek éltem meg. Otthon a két gyerekkel sokkal fáradztóbb volt.

2023. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!