Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 21 hónapos kisfiam még...

SOS! 21 hónapos kisfiam még szopik. Mivel kenjem be a mellemet, hogy megundorodjon, és magától abbahagyja?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ide írom a kérdést, de talán, akik már vállasztottak le így babát, azok már nem látogatják a szoptatás témakört.

A helyzet a következő: Már kibőgtem magam, a szívem szakad meg a kisfiamért, de 6 hetes terhes vagyok és sajnos bevéreztem. Az orvosom is eltiltott a szoptatástól, és a gyógyszer miatt sem folytathatjuk, amit kaptam (Duphaston). Mivel kenjem be a mellem, hogy esély legyen rá, hogy megutálja? (citromlé nem működött az előbb)


2010. okt. 12. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom minek van rossz íze, ami nem is árt. pl. keserű ízt nem nagyon szeretik az emberek, bár ha a babád még nem találkozott vele, lehet hogy nem zavarja az sem. Mit nem szeret az ételek közül?
2010. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok újra, van a körömrágás leszoktatására keserű folyadék, gondolom az nem ártalmas, ez jutott csak az eszembe, sajnos az én babám már 3 hósan nem fogadta el a cicit, nincs ilyen tapasztalatom, mint neked.
2010. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Általában mindent elfogad. Mikor nem kell neki valami, az szinte mindig azért van, mert túl száraz neki az adott étel. Egyik szemem sír, a másik nevet...
2010. okt. 12. 15:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt lehet patikában így kérni?
2010. okt. 12. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokan mondják az ecetet és a körömrágás elleni kenőcsöt.Van egy homeopátis tej apasztó tabletta is,kérdezd meg,hogy terhesen eheted e.
2010. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló okokból én úgyválasztottam le hogy egyszerüen NeM adtam neki cicit.20hónaposan reggel és este szopott.Pohárból kináltam tejjel,gyümölcslével,amit dühösen elutasított,sírt,cumi és elaludt.(este volt)Még reggel ugyanígy,az esti szopi helyett már elfogdta a tejet(tehén)pohárból.Másnaptól nem kereste többet. 35h.kismama
2010. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kenegettem semmivel, hanem sajnos nem hagytam többet szopizni..:((( Akárhogy sírt érte (ez már inkább hiszti volt..) volt néhány nagyon kemény napunk, de emiatt nem kockáztattam még egyszer (volt már egy vetélésem).

Összebújtunk az ágyában és ott jött be a képbe a cumisüvegből tápszer vagy tej (ami nem biztos h a legjobb megoldás de hirtelen nem jutott jobb eszembe).

Odafeküdtem mintha szopizna de többet nem adtam oda neki. Nem mondtam hogy a kistesó miatt (nem akartam hogy előre megutálja az egész tesó kérdést:)) hanem hogy elfogyott a tejci és anyának fáj már mikor szopizik.

Sírt igen, napokig, és én is mikor nem látta de túléltük:)) Semmi baj se lett :) 3 és fél éves és ha kérdezem azt mondja nem emlékszik már hogy ő is szopizott:) Az agyával tudja, mert meséltük neki, de nem hagyott benne nyomokat hogy le kellett mondjon róla 20 hósan:)

Sok sikert nektek és kitartást!!

2010. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Azt akarod elérni,hogy megundorodjon a melleidtől?Ez olyan...morbid.Ahogy az előző válaszolók írták,csak simán leválasztod róla,de a tejről nem kell lemondania,csak a csöcsökről.A bolti tejet is megihatja,cumiban,vagy csészében.
2010. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megint előkerült egy agysebész!
2010. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Suttogo mindent megold cimü könyvet, iroja tracy hogg, abban a 369.-oldaltol egy ugyanilyen eset van leirva, a könyv 2500ft-ba kerül,minden könyvesbolban kaphato,sokmindenhez ad megoldást nem csak ehhez a problémához, szoval megéri az árát, csak ajánlani tudom, remélem tudtam segéteni.
2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!