Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is reklámfüggő a...

Másnak is reklámfüggő a babája? Nem szokott tv-t nézni, de ha reklám van abbahagyja amit éppen csinál, és addig nézi amíg vége nem lesz a reklámoknak.8.5 hónapos

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónaposom is teljesen kiakad a reklámon,hiába takarom,addig fészkelődik míg nem látja!
2011. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Huh, ez egy pszichológus számára nagyon érdekes lenne. A reklámok direkt úgy vannak megcsinálva, hogy ne tudjál nem odafigyelni, külön pszichológusok vesznek részt a megcsinálásukban sokszor. Nagyon tanulságos, hogy úgy tűnik: már ilyen piciknél is működik.


Különben nekünk nincs TV-nk, így érdemben igazából nem tudok hozzászólni.

2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A reklám színes, zenés,gyorsan villogós. Minden olyan van benne, ami érdekli a gyereket. Mivel azonban elég sűrűn vannak reklámok, és a gyerek figyelmét elvonja, praktikus, ha nem megy a tévé alapzajként. Mert nem hagyja elmélyülni a gyereket a játékban, "tanulásban".
2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez van, csak már 1,5 éves a kisfiam.

Én meg galád módon visszaélek vele, reklám közben vágom a körmét, adom be neki a rossz ízű gyógyszert. Arra a pár percre teljesen kikapcsol. Amúgy nem érdekli a tv, rajzfilmek sem.

2011. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos, nem nagyon nézi a reklámokat. Mondjuk azt észrevettük, hogy ha valamilyen akciódús film megy a tv-ben azt mozdulatlanul képes lenne végig nézni annyira leköti.
2011. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk dettó ilyen. Még a kaja is megáll a szájába, annyira nézi a tv-t.Már ha megy közben (csak vacsikor fordul elő). Szerintem a hangok és a gyors fényváltozásra figyelnek akkor. Vesznek közben levegőt?Pislantanak? :)
2011. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fiam is az volt, láyom is az:-)))))
2011. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem ezt a jelenséget már egészen pici korában. Most másfél éves, nem érdekli a TV, csak a reklámok. Még egy érdekesség: a tavalyi Forma 1-ből készítettek egy nagyon pörgős zanzásított összesítőt. Olyan, mintha egy hosszú reklám lenne. Na az elé is teljesen odaragad.
2011. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van!Én is kihazsnálom :)

Körömvágás, sőt mikor jöttek a rágó fogai és nem akart enni, reklám közben tudtam csak etetni :)Meg ha gyógyszer kell, vagy ha megyünk valová, és öltöztetném, gyorsabban kész minden ha közben reklámot néz :)

Eleinte engem is zavart, de hasznosak lettek a számomra azok a percek :)

2011. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, és a Providentes reklám a kedvenc. Még mosolyog is rajta. Az időjárás-jelentést pedig imádja. Úgy nézi, mintha értené :)
2011. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!