Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köhögéscsillapito vény...

Van köhögéscsillapito vény nélkül 15 hos babának?

Figyelt kérdés

Kisfiam esténként (nappal is)csunyán köhög.

Voltunk orvosnál de nem irt neki semmit csak antibiotikumot meg köptetöt már alszik de mindig felkelti a köhögés.

Ha van ilyen mennyibe kerül?

Vagy a köptetö meegoldja és nem fog köhögni?


2010. okt. 12. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem soha semmi nem használt már gyerekkorom óta, aztán barátnőm ajánlotta, hogy ő a kisfiának is és az egész családnak is a Stodalt adja.

Jó íze van, hamar elmúlt a köhögésem és este vettem be egy kanállal és egész éjjel nem is köhögtem.


[link]

2010. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak én is a Stodalt használom. Már nem tudom mennyibe kerül, de csak ajánlani tudom. Szerencsére a mi doktornőnk, tényleg csak a legvégső esetben ír antibiotikumot.
2010. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Stodal. tényleg jó és bárki szedheti.
2010. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A stodál tényleg jó! Még annyit hogy ha le van rakódva valami a pici torkán akkor a köptetőtől jobban fog köhögni!Amíg az nem szakad fel! Ha viszont száraz a köhögése akkor el fog múlni! de azt már nem tudom, hogy a stodál mind a két köhögésre jó e! A patikában meg tudják mondani!
2010. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utána néztem jó mind a kétféle köhögésre!
2010. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Stodalt nekem is mondta a doki vettem is de nem jo vagy lehet a köpetötöl köhög továbra is ennyire.A doki azt mondta ne adjam neki egyszerre.A stodaltol elmulik és a doki tanácsára kap 2 orával késöbb köptetöt megint elkezdi.Akkor lehet tényleg a köptetö a ludas?
2010. okt. 12. 20:51
 7/16 A kérdező kommentje:

huha most olvastam el a belinkelt oldalt és jo a lerakodott köhögésre is.

Most vagy az orvosom hülye vagy nem tudom de igy csak stodalt fog kapni nem adom neki a mucoprontot is.Ezek szerint azért nem használ mert sok köptetöt kap szerintem.

2010. okt. 12. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen a köptető a ludas!

Nekem is azt mondták hogy nappal köptető éjszakára csillapító.Azért jó ha nappal a köptetőt szedi mert akkor nem rakódik le és fölszakad viszont éjszaka azért tudjatok aludni.A kettő együtt az üti egymást úgyhogy nem is értem miért mondta a dokid hogy 2 órával utána meg a köhögéscsillapítót add be neki?!

Szerintem is elég ha a stodalt adod.

Jobbulást nektek!

2010. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocsi fordítva írtam.

Tehát nem értem miért mondta a dokid hogy 2 órával később pedig adj neki köptetőt?!

2010. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lányom mucoprontot kap, neki használ, de én így tudom, hogy csak két éves kortól adható
2010. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!