Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítjátok újszülött...

Hogyan tisztítjátok újszülött babátok fülét?

Figyelt kérdés

Amikor szültem, a kórházban mondták, hogy nem szabad fülpiszkálót használjak és, hogy nem kell tisztítani.

Eddig csak azt töröltem le ami kívül volt, de a napokban észrevettem, hogy a fülében van fülsár. Hogyan tisztítsam ki? Ti mit használtok? 8 hetes baba



2023. jún. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, nem szabad piszkalni. Ami kifolyik, azt mar le tudod torolni egy zsebkendovel. Ha meg nem ered el, akkor nem szabad nyulkalni.
2023. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
A füljáratba ne nyúlkálj.
2023. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Textil pelenka csücskével megtöröltem, soha nem nyúlkáltam bele mélyebben. Nem szabad.
2023. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Textil pelus csücske ha nagyon akarod,de nem kell piszkálni
2023. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kivulrol amikor volt ott fulzsir....nem nyulkaltam be a fulebe
2023. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fülzsír az jó helyen van ott, ahol van, azt nem piszkáltam. Viszont a fülkagyló hajlataihoz nekem jól jött a fültisztító pálcika (btw igazából erre való, nem a hallójáratban turkáláshoz).
2023. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Babafúlpiszkálóval szedtem ki a nagy fülzsír golyókat ami már kinn volt a fülkagyló részen de szabad kézzel nem értem oda, mivel az ujjam vastagabb volt mint az egész füle.

A bevizezett textilpelenka csücskét mondta a védőnő de a fenti okokból nekem nem sikerült alkalmazni.

2023. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!