Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányomnak...

14 hónapos kislányomnak sötét, inkább vöröses folt van mindkét szeme alatt vajon mitől lehet ez? Valami betegség jele?

Figyelt kérdés
Valakinek hasonló tapasztalata? Egy ideje vettem észre hogy halványan látszik de pár napja erősebb lett. Lehet rossz alvás miatt? Fogzik és elég rosszul alszik. Nekem is sötét a szemem alatt de én 14 hónapja nem aludtam egy rendeset 😳. Lehet neki is kialvatlanság miatt vagy valami betegség jele? Tudom hogy orvoshoz kell fordulni de várni kell időponra és addig is hátha volt valaki hasonló helyzetben és meg osztaná a tapasztalatokat.
2023. jún. 29. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A húgomnak volt ilyen, újszülött korában még nem látszott, aztán egyre erősödött. De az genetika volt, ilyen kis karikás is maradt a szeme. A nem alvás meg még inkább látványossá tudja tenni. Szerintem ez nem betegség jele, én biztos nem aggódnék. :)
2023. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is karikas a szemem,lanyomnak is latszik,es a fiamnak is.foleg ha faradtak

Rolam ne is beszeljunk inkább,van,hogy fekete az egesz szemem korul(orvos latott,minden okes semmi betegsegem nincs,)

2023. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a vashiány okozott karikás szemeket

Vérvételt kért a háziorvos, ugy derült ki

Mióta szedi a Maltofer cseppet, és a Folsavat elmúlt.

2023. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!