Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 14 hónapos megcsúszo...

Kislányom 14 hónapos megcsúszott a csempén és hanyatt esett többi lent??

Figyelt kérdés
Nagyon beütötte a fejét 2-3percig sírt nagyon. Utána meg játszott tovább jó kedvü volt mint esés előtt. De most alszik,pedig ilyenkor nemszokott. Ébresszem fel és vigyük kórházba vagy hagyjam aludni?
2021. nov. 30. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Èn bevinnèm, magasròl a csempère vágòdott fejjel + szokatlan alvás. Vinnèm.
2021. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is bevittem volna, de legalább felhívtam volna a kórházat. Nekem múltkor a 2,5 évesem hátast dobott a székről, és szintén beverte a fejét a kőbe. Kb úgy dőlt el mint egy darab fa. Azonnal felsírt, de később be is aludt. Én hívtam a kórházat. Mondták, hogy vigyem be. Koponyazúzódása lett, nem tartották bent, csak elmondták mire kell figyelni. Utána végig a fenekébe voltam, tényleg nem lett gond, de ha nem megyünk be azt se tudom mire kell figyelnem, mivel nem vagyok orvos.
2021. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Vidd be a kórházba.
2021. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is jó lenne ha bevinnéd. Ártani biztos nem fog.
2021. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

13 hónapos volt a lányom, mikor ugyanígy elesett. Azonnal bevittük, szerencsére nem lett semmi komoly baja, de pár napig szédelgett, fájt a feje. Mi rohantunk be vele, mert látszott rajta, hogy szédül (alig állt a lábán), odafele a kocsiban 1x hányt.

Az aluszékonyság nem jó jel, simán lehet neki is agyrázkódása! Én nem várnék most se egy percet, a helyetekben is azonnal mennék.

2021. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Te láttad az esést, Te látod a gyereket.


Az enyémek is estek/esnek hanyatt, 1x vittük be, mert kint egy kőre esett és felszakadt a helye, viszont sosem volt a viselkedesükben semmi furcsa.

2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok

Mi a baj a válaszommal? Mi ezt csináltuk, most se tennék másképp. Inkább egy feleslegesnek tűnő kör a kórházba, mint utólag bánni, hogy nem mentek be...

2021. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy van a kicsi?
2021. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!