Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A megbontott bébiételt (üveges...

A megbontott bébiételt (üveges) le lehet fagyasztani? Nem akarja enni a babócám sem a répát, sem a sütötök bébiételt, sajnálom kiönteni, gondoltam lefagyasztok és 1-2 hét múlva újrapróbálkozom vele, csak nemtudom hogy újra lehet e használni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg abban az estben, ha nem azzal a kanállal nyúltál bele az üvegbe, amivel a babádat etetted.
2008. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen hogy nem ette meg, de én sosem fagyasztottam le. én kidobtam és nem fagyasztanám le.

de meg lehet próbálni, legfeljebb ha felengedés után megválltozna az állaga a szaga és a színe akkor dobnád ki.

2008. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én semmi képpen nem fagyaztanám le felbontás után. Nem olyan drágák ezek a bébiételek, hogy érdemes lenne ezzel kísérletezni, pláne, hogy gondolom fel is melegítetted. Dobd ki! Nagyon hamar megromlanak felbontás után.
2008. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem melegítettem meg az egészet, mindig csak egy keveset veszek ki belölle és azt melegítem meg és nem is azért akarom lefagyasztení mert drágák, csak sajnálom kidobni!
2008. dec. 30. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. A fagyasztásra én is gondoltam. Szerintem megpróbálom, mert nagyon keveset eszik meg a babám. Azt hallottam, le lehet fagyasztani.
2008. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem fagyasztottam le sosem. Szerintem ha lefagyasztanád, és kiolvasztanád utána, érdekes egy állaga lenne.

Edd meg Te a maradékot, vagy dobd ki! Én vagy megettem, vagy kidobtam.

2008. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!