Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez annak a jele, hogy eszik...

Ez annak a jele, hogy eszik eleget?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, az utóbbi egy hétben sokkal kevesebbet eszik. Egyébként jó kedvű, mosolyog (sokszor evéskor is mosolyog és gőgyicsél a cumi alatt), alvással sincs probléma. A súlya nem tudom hogyan gyarapszik, nincs mérlegünk. Szóval a lényeg, hogy a kakija nem teljesen híg, hanem vannak benne apró darabkák. Erről azt olvastam, hogy megemésztetlen tej. Ebből arra gondoltam, hogy eszik eleget, hisz van amit meg sem tud már emészteni? Vagy nincs összefüggésben a kettő? Tápszeres egyébként.

2023. júl. 7. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom kakijába is vannak apró kis fehér darabkák. Ez a megemésztetlen tej. Sőt a kaki állagra is lehet más, színre is. Itt is megvan hogy meddig normális.

Van elég pisis pelus? Ha anyatejes akkor nem is kell minden nap kakinak lenni csak elegendő pisis pelusnak.

Írod hogy jókedvű, mosolyog. Gondolom egyéb változás sincs. Szerintem normális.

2023. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Zsír a tejből..azt nem tudja egy baba sem megemészteni.

Ha nem eszik eleget akkor sír és azt tuti nem hagyja abba.

Tehát biztos elég neki :)

2023. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, most olvasom hogy tápszeres.

Akkor módosítok. Ott jó ha van minden nap kaki. A darabkákhoz nem tudok hozzászólni, rég olvastam tápszeres dolgokról.

A kakija nem baj ha nem híg, hiszen tápszeres. Itt sokszor krémes inkább a kaki.

Az elején tápszeres volt a bébi, neki sem volt híg, hanem inkább krémesebb.

2023. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!