Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eleget eszik a baba, miért...

Ha eleget eszik a baba, miért nem hízik?

Figyelt kérdés
5 hónapos,tápszeres, 6780 gramm, napi 900 ml körül eszik. 2 hét alatt csak 70 grammot hízott. Nincs hasmenés,sem hányás. Mégsem elég neki ez a mennyiség??
2016. ápr. 25. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak 3 hónapos, szintén tápszeres... 4,9 kg körül van hetek óta, pedig nem eszik keveset, 850-900 ml-t, ami a súlyához bőven elég kellene legyen. Kicsit nyugtalanít engem is a dolog, érdekelnek a válaszok. Egyébként állítólag ha épp nagyot nyúlnak, a súlyuk akkor nem nő.
2016. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam a kislányommal. Ő mondjuk vashiányos vérszegény volt, de ha ezt nem tudom születése óta, biztos nem vettem volna észre semmiből. Ő is jóval többet evett tápszert, mint amennyit a súlya és a kora alapján kellett volna, mégis alig sikerült dupláznia 6 hónapos korára, és tripláznia is éppen csak egy éves korára.(2910 grammal született, alig volt 6 kg 6 hónaposan) A magasságához képes most is nagyon vékony, főleg a kortársai közt látszik, de egészséges, eleven, nagyon is, és jókedvű. Egyszerűen ilyen típus. (Már nem vérszegény, és 6 éves)
2016. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is eleget eszek mégse hízok.


Viccet félretéve, gondolom beindultak nála a mozgások így le is mozogja. Nem kell minden hónapban hízni.. fogyásnál lehet gond.

2016. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel született? Az én babámnak ilyenkor már nagyon lelassult a hízás. Most másfél hónap alatt hízott 200 grammot, szóval úgy átlag 2 hetente 70-et, mint a te babád. Ő már duplázás után van.
2016. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4250 grammal született...
2016. ápr. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!