Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora különbség van a 360as...

Mekkora különbség van a 360as itatópoharak között?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy chiccot, de nem tud (és én is nehezen) inni belőle a babám, míg pohárból amúgy iszogat. Van értelme beszerezni más márkájú 360as poharat? 10 hónapos a gyerkőc.
2023. júl. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert mi is csak egy félét vettünk :) Nem sokáig használta amúgy a gyerek, szóval a ti helyetekben nem biztos, hogy vennék másik 360-ast.
2023. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is Chicco-t vettem, másfél éves, sima pohárból iszik, de vonatra stb. akartam kiboríthatatlant. Nehezen, de tud inni belőle. Én is próbáltam, én is nehezen tudok. Erősen kell ráharapni.


Sajnos a többi márkával nincs tapasztalatom.

2023. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Nem segít a normál pohár használatának megtanulásában. Éppen ellenkezőleg: rossz technikát erősít, ugyanis akkor jön belőle, ha ráharap és szívja. Próbáld csak ki!

Eltérő fejlődésű lányomnál használtuk, mert minden csak ideig óráig vált be és többször volt, hogy kiszáradás szélén állt, így felvásároltuk az összes itatót, hátha inna magától is. Csőrös, szívószálas, 360°-os...

Munchkin, avent, nuk. Alig különböznek.

Lányomnál egyébként "bevált", szeretett inni belőle.

De ha tudott volna normál pohárból, nem kínlódtunk volna ezzel. Majdnem 4 évesen tanult meg inni nyitott pohárból, pedig folyton próbáltuk.

Kistestvére rögtön normál poharat kapott, 9 hónaposan önállóan ivott. Egy itatója se volt.

2023. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Nuk van, könnyű inni belőle, még 2 évesen is bőven használjuk, csak idővel minden gyereknek izgalmas lesz benyomni a szellőzőlyukat ujjal vagy felhajtani a szilikont és kiönteni a vizet, de szerencsére ez is unalmassá válik egyszer. Emiatt is, meg a fogak miatt csak vízzel használjuk.

Próbáltuk a Mepalt is (vagy Little dutch), de az borzalom. Attól 360 fokos, hogy a pohár közepén van egy csap, amit kézzel el kell tekerni és akkor dől belőle a lé, aztán el kell zárni. Vittem is vissza.

2023. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

lehet a nuknak adunk egy esélyt még. nem állandóra szeretném, hanem ha megyünk vhova

2023. júl. 8. 07:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Nuby van, 8 hónapos kora óta abból is iszik. Könnyű belőle inni, nem folyik, nem csepeg.

Mondjuk nekem inkább pohárból isznak és a kicsi még cumisüvegezik is, mi ezt csak kaptuk.

2023. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!