Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromhetes babát 26,5 fokos...

Háromhetes babát 26,5 fokos lakásban mibe öltöztetitek? Kánikulában napközben sajnos ennyi a hőfok odabent.

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is le leszek ezért már megint pontozva de 26-27 fokban egy napozót vagy body-t gondolnék elsőnek megfelelőnek. Ezután a tarkóján tudod ellenőrizni, hogy sok vagy kevés. Ha izzadt vagy nagyon meleg akkor egy szál pelenka is elég lehet neki. Vannak babák, akik ennyiben is izzadnak, mások fázósabbak.
2023. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Ezt neked kell kitapasztalni.

Például én tavaly nyáron szültem, tavaly még melegebbek voltak, és először asszem hosszú body volt rajta, pelenkával betakarva, és sírt és nyugtalan volt.

Betakartam egy kicsit vastagabb takaróval, és egyből megnyugodott.

Valaki meg már ilyenkor is egy szál pelenkában altatja.

2023. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4hetes a fiam. Rövid body és pelusban van nappal.
2023. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Mennyi idióta pontozgató.

Azért mert nektek nem így volt, másnak nem lehet így.

🤣🤣

Olyanok, mint a bolond bika, meglátják a pirosat és ugranak neki.

IQ nuku. 🤣

2023. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 26 fok nem is olyan meleg, nálunk pont annyira van állítva a légkondi, és rövidnadrágban, pólóban nem is izzadok. Nálunk légkondi nélkül 30 fok is lenne a szobában, na az már meleg.


A kérdésre válaszolva, 26 fokban egy réteg rövidujjú felsôt adnék rá. Alulra lehet, hogy elég a pelenka.

2023. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak!
2023. júl. 10. 03:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó hőmérséklet, semennyire nem természetes és nem tesz jót, főleg a kicsiknek, ha kint 35van bent meg 23ra le van hűtve. Amúgy egy pelenka, rá egy rövid ujjú vagy trikos body vagy napozó tökéletes viselet.
2023. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Az én babám 4 hetes, és bent nalunk is kB ennyi a hőfok ha nem megy a legkondi,így egy hosszú nadrág és rövidújju body van rajta, de van, hogy akkor érzi jól magát ha hosszú rugdalozoban van.
2023. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig lepontoznak, ha le merem írni, hogy fázósabb az átlagnál a gyerekem. :D
2023. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!