Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós oltás? Mik a tapasztalatok?

2 hós oltás? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam ma fel1-kor kapta meg a 2 hos oltasokat+rota.

Kb 40 perce csak sir, hol jobban, hol kevesbe, sehol nem jo neki, de talan a kezemben meg jobban ordit, mintha leteszem.

Ilyenkor ez mar az oltasok miatt lehet? Ilyen gyorsan “hatnak”?


Illetve talan fajhatnak a labai, ahova kapta oket, azert sirhat meg jobban a kezemben?

Nem ehes, tapszer nem kell neki, elutasitja. Faradtnak tunik, de nem tudom elaltatni, lazat mertem, nem lazas meg.

Hasfajos nem volt, igy eddig ez a sikitos nagy, sokaig tarto siras nagyjabol kimaradt.

Azt mondta az orvos, hogy most 3 napig nyugos lehet, de ilyen sirasra nem szamitottam, habar lehet hogy csak veletlen, eleg meleg van sajnos nalunk, klima nincs, az elmult par nap is sirdogalassal, nyuglodessel telt, de az nem ilyen volt.


2023. júl. 11. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy a lányom 1 hónappal elcsúsztatva kapta meg, 3 hónaposan.

De minden oltás nyűgösséget okoz. Nem kell ezt túlgondolni. Kicsit vizesruházd neki.

2023. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nalunk is 1 honappal kesobb kapta, kulonbozo okok miatt, szoval most 3 honapos.

A nyugosseg nem baj. De a sikitva siras felelmetes szamomra, emiatt kerdeztem :)


De akkor rendben van.

2023. júl. 11. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Estetol egesz reggelig orditott a fiam megallas nelkul az oltas napjan .

Mar a surgossegire is elindultunk hajnali ötkor.vegul elaludt az autoba es ataludta az egesz masnapot öt perces ébrenlétekkel.

2023. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert kapott? Ha sikít,akkor fájdalma van.
2023. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lába bedurranhat tőle igen. Náluk is ez okozta a sírást utána. Nurofen és vizes ruha. Kitartást. :) Másnapra már elmúlt.
2023. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, a 2 hos oltas + rota kombotol mi is igy jartunk, 1,5 orat orditott aznap, majd 2 hetre tonkre is vagta minden napunkat. Adj neki Flamborint.
2023. júl. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!