Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás utáni tapaszt...

15 hónapos oltás utáni tapasztalatok? Hogy viselte babátok? Láz, egyéb mellékhatások?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle, bár eddigi oltásoknál nem volt gond, lázas sem volt.
2013. szept. 24. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja kapta meg a kislányom hála Istennek semmmi gind nem volt közvetlen utána. Kb 1 hét elteltével 2 napig volt lázas, de azt is jól tűrte. Remélem nálatok se lesz semmi gond!
2013. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11-én kapta meg a fiam a 15 hónapos oltást. Rá egy hétre hőemelkedése lett, 5 napig volt hol láza, hol hőemelkedése (38,4 volt a legmagasabb). Mellette semmi baja nem volt, jókedvű volt, játszott, evett, aludt, de állandóan magas volt a hője. Kihívtam az orvosunkat, megnézte, semmi baja nem volt. Hétfő óta már rendben van, de én eléggé aggódtam, mert még sosem volt lázas. Előtte egyik oltástól sem volt semmi baja, de ez most betett nekünk.
2013. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 15 hónapos oltás után 1-1,5 héttel normális reakció a láz, ez nem betegség, elmúlik, ne aggódj.
2013. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik oltás után sem volt semmi, pedig a 15 hós után 10 nappal én is vártam a lázat.
2013. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!