Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9honapos babatok milyen...

8-9honapos babatok milyen vicces vagy aggaszto furcsasagokat csinalnak, amin jokat nevettek vagy eppen aggodtok?

Figyelt kérdés
en a fiamon van, hogy rohogok mit kezd el csinalni vagy hogy aggodok kicsit es erdekelne mas babak miket csinalnak, amin meglepodtetek, aggodtatok, nevettetek stb
2023. júl. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiam spárgázik (8 hónapos). Folyamatosan vmi talajtorna mutatványt produkál, olyan mint egy kis gumiember (izomzata rendben van amúgy).

Nem tudjuk mire gyúr, de lassan mehet az olimpiára.

Ja meg a kaja kunyerálás... főleg ha vmi zacskósat bontunk, mint egy kis mosómaci, csapot-papot eldob és teper ezerrel, hogy adjunk neki is. De közben olyan fejet vág, mint aki egy hete nem evett 😅.

2023. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ketszer megneztem, h varjunk mi volt hany honapos, hogy spargazik??😂😂😂aah nagyon cuki lehet, de a kunyeralas is😀
2023. júl. 17. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 9 hónaposom állandóan a macska itatókútjában és száraz tápjában matatna. A tápot már volt, hogy a szájából vettem ki 🙈😅
2023. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh mar megitatja megeteti magat 9honaposan milyen kis onallo 😀😁
2023. júl. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!