Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém helyeken való szoptatás...

Extrém helyeken való szoptatás? Visszagondolva vicces sztorik?

Figyelt kérdés

Egyik nap annyira kellett illemhelyre mennem, nem bírtam tartani, de a bébi éhes volt nagyon sírt így az illemhelyen szoptattam meg. Életemben nem gondoltam volna, hogy ilyen elő fog fordulni.

Azelőtt a konyhában evés közben csináltam.

A másik a parkoló volt, de azt nem gondolnám extrémnek.


Nektek milyen sztoritok van szoptatással, de akár mással kapcsolatban is?


2023. máj. 15. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A nagyobbik gyerekem utalta a babakocsit+ refluxos volt, nagyon sokszor kellett rovid ideig szoptatni. Nem egyszer elofordult, hogy setaltam az utcan, mindket karom logott, ugy neztem ki, mint akire csak szimplan ra van kotve a babaja, de a gyerek nagyban szopizott (kicsik a melleim, es a hordozo pantja eltakarta).


Altalaban igy szoptattam kesobb is nyilvanosan, mert igy kenyelmes volt, es nem is latszott.

2023. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is szoptattam wc-n ülve. Nagyon nehezen ment, egyértelmű volt, hogy sokáig fogok ott ülni, a pici meg még nagyon pici volt és nagyon sírt.


Plázában a Tesco kasszasor után a földön ülve (hiába építettek gyönyörű baba-mama szobát, be van zárva, nem lehet használni, de mire erre rájöttem, már szegény annyira kivolt, hogy nem várhattam tovább)


Erdei kirándulás során az út szélén a fűben


De gyakorlatilag amíg picik voltak, akárhol megszoptattam őket, engem nem érdekelt, ki mit gondol. Főleg a másodiknál, akivel nem volt már meg az a luxus, hogy otthon üljek vele, a naggyal mentünk mindenfele, a kicsi meg ott szopizott, ahol szükség volt rá.

Én is megehetek egy szendvicset kb bárhol, akkor a babám is ott ehet, ahol csak akar.

2023. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Az én kisfiam rendszerint a Göd-Horány között közlekedő kompon éhezik meg. Nem extrém, mert kocsiban vagyunk, csak vicces, hogy hiába etettem meg az út előtt, ahogy beállunk a kompra várakozók sorába ő éhen akar pistulni :)


De evett már étteremben az asztalnál, eltakartam kendővel, semmi sem látszódott, úgy néztem ki, mintha csak a hűvös ellen védekeznék.


Ugyanígy etettem már megállóban, mélygarázsban is.

2023. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is etettem úgy, hogy bedugtam az asztal alá szerencsétlent és ettem közben, mert reszketett a kezem az éhségtől, de 5 percre nem tudtam letenni sírás nélkül. Ugyanebben az időszakban szoptattam állva bal kézzel, jobbal pedig csináltam a szendvicset. :D Szoptattam vaporetton, sikátorban állva Velencében, egész nap jártuk a várost, valahol muszáj volt.
2023. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Derjaderja ***** válasza:
85%

Online előadást tartottam zoomon 3 hónapos növekedési ugrás alatt.

Nem látszottam és igyekeztem a lehető legnehezebb tartani a mikrofont, de sose olyan hangosan nem röfögött és cuppogott a fiam.

2023. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:
84%
Legmesszebb a fejétől.
2023. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Strandon az öltöző kabinba... levert a víz mint aki szaunázik
2023. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Távolsági buszon, ami tele volt. Az ablak mellett ültem, így senki nem látott semmit.

Duna partról hazafelé séta közben, ekkor hordozóban volt, az takart mindent.

A legelső pedig az újszülöttkori hallásvizsgálaton volt. Hatan voltunk a váróban, plusz néhány apuka, és el kellett altatni a gyereket a vizsgálathoz. Nehezítésként hatalmas szél volt, csapkodta az ajtókat, de cicin elaludt a lányom.

2023. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Interjukat csinaltam a konyvemhez (zoomon), a gyerek 1 eves volt, maszkalt, jatszott mellette, es idonkent (sokszor) odajott szopizni. Volt, hogy videohivas kozben, az asztal alatt 😶
2023. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Utcán séta közben, váróban vagy 30 apuka között állva, mert senki nem adta át a széket.
2023. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!