Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte 2 év körüli...

Hogy viselte 2 év körüli gyermeketek a költözést (már akinek volt), az új környezetet? 1 hónap múlva pedig kezdi a bölcsit is.

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Városi lakásból költöztünk vidéki családi házba. A kisfiunk még nem volt 3 éves. Az elején állandóan mondogatta hogy menjünk vissza a régi házba, nem szereti az új házat. Ha a városban kocsival a régi lakás felé mentünk, mondta hogy menjünk haza, menjünk fel a régi házba, és sírt. Az új házat kb 1 hónapig csak "új ház"-ként emlegette, majd egyik nap ahogy mentem érte a bölcsibe, azt mondta hogy siessünk már HAZA. Akkor tudtam, hogy megtört a jég. Decemberben költöztünk, és Azóta már ha a régi lakásunk felé megyünk, nem is mond semmit, nem is reagál már rá. Látom rajta, hogy már élvezi hogy van udvar, hogy nagyobb szobája van, tud medencézni, stb. De ennek idő kellett, és az eleje nehéz volt, látni, hogy milyen szomorú.
2023. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól viselte. Panelból költöztünk családi házba. Igaz mi egy évig újítottuk fel... addig többször voltunk ott. Kapott leesésgátlós ágyat, költözés előtt sokat altattam délután ott. A külön szobának is örült... A bölcsit 1 hónap költözés után kezdte. A régi lakásunk mellett volt a bölcsi, így ez nem volt neki idegen.
2023. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!