Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A téli időszakban hová lehet...

A téli időszakban hová lehet hordani a babát, hogy ne szokjon el az emberektől?

Figyelt kérdés
Van olyan hely,ami nem kerül egy vagyonba,de mégis közösségben van a baba?Más városban lakunk,mint ahol felnőttem,így itt nincsenek olyan ismerősök,barátok akikhez átugorhatnánk,viszont télen nem szívesen autózok 120km-t a babával csak azért,hogy ne csak engem ,meg az apukáját lássa.De így meg félek,hogy anyámasszonykatonája lesz,mert tavasszal(mire ismét mehetünk)lesz egy éves,és addig ha folyton csak minket lát..... Nehéz ügy... (Kecskemét)
2010. okt. 14. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
keress egy pár kisbabás anyukát és járjatok össze egy ilyen kicsinek még nem kell úgymond tömeg csak egy pár baba akivel összedobjátok a közös játékokat és jobban kontrollálhatóak az esetleges betegségek is.
2010. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szórakaténuszban szokott lenni aprók tánca, mehetsz vele a könyvtárba, de még szerintem nagyon pici mindenhez, ha csak tavasszal lesz 1 éves...
2010. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok attól félek,hogy olyanná válik,mint a barátnőm gyereke -aki ma már nagy- ő nem engedte senkinek megfogni,játszani vele stb. és tök idegesítő volt,hogy ha csak ránéztek,már vinnyogott. Én igyekszem mindig hagyni,hogy barátkozzon,és egyenlőre egy nagyon kedves,mosolygós kissrác. Szeretném,ha ilyen is maradna,és szerintem ehhez elengedhetetlen,hogy lásson másokat rajtunk kívül,és ne "féljen" az idegenektől. Vagy nem így van? Kicsi még ehhez,és tavaszra se vetkőzi le a barátságosságát szerintetek?
2010. okt. 14. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek nem egyformák. A Forradalom utcai bölcsödében egyébként van játszócsoport, oda be lehet vinni, de szerintem túl kicsi még a gyereked. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy mehettek e.
2010. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a családsegítőben van baba-mama klub. Heti egyszer van, teljesen ingyenes. Ott még új barátságokat is tudsz kötni más anyukákkal. Szeptemberben, 8 hónaposan vittem először, vittem volna korábban is, de nyáron ott is szünet volt. Kérdezd meg nálatok, hátha van valami hasonló program.
2010. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!