Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez az etetőszék...

Mit szóltok ehhez az etetőszékhez? Ti megvennétek? Link.

Figyelt kérdés

Azt írja és lehet látni rajta a szakadást, de ennyit megér, nem?

[link]


2010. okt. 14. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!Attól függ mennyi idős a babád!!Mert én 7hónap alatt csak dönthető etetőszéket vennék!
2010. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Körbenézel a teszveszen, és ugyanez az etetőszék más színben 4000 Ft és az hibátlan.
2010. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát attól függ, mennyit adsz érte. ahogy áll most a licit (3100.-), ennyit még adnék érte, de többet nem. semmiképp.

pedig még 5 nap a végéig, és már 5-en licitáltak, szóval biztos feljebb megy még az ára.

2010. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért szerintem megéri, de úgy tűnik, hogy elgé szakadós a huzata. Mi is kb 10 hónapja vettünk a lányomnak etetőszéket, nem márkás 10 e ft volt és nem szakadt be még sehol, pedig ő feláll benne és fogdossa, meg ugrabugrál ülés közben is.
2010. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnéztétek! 7 hónapos a kislányom! Megnézem a licit végét.
2010. okt. 14. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 9-10 ezer környékén van ennek az eredeti ára, így ez alapján ennyiért megéri ha személyesen tudod átvenni. A postával nem bajlódnék. Az evésre totálisan megfelel, ha már tud ülni a gyerkőc. Barátnőméknek van ilyen, szerintem tök elég. Nekünk hiper super baby design van, de ha visszacsinálnám, szerintem én is hasonlót vennék inkább. De ekkora gyerkőcnek, ha tud ülni, az ikeás antilop etetőszék a legjobb. Én ilyet is vettem a teszveszen 2500-ért. Most inkább ezt használjuk, és később a nagyobbat.
2010. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!