Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit adnátok újszülött...

Milyen cumit adnátok újszülött babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem szeretném rászoktatni a cumizásra, de szeretnék egyet venni hogyha szükség lesz rá ne akkor keljen rohanni érte.
2010. okt. 14. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Avent 0+-os alvócumi
2010. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csakis a MAM 0-2-t, a lányom csak azt szerette
2010. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a mam cumikra esküszöm,nekünk ilyen volt újszülött korában:

[link]

Itt a brendonba elég drága,a dm-ben olcsóbb,azt hiszem 500valamennyi.

2010. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kórházban kaptunk egy csomagot, tele termékmintával, na abban volt egy újszülötteknek való cumi, talán Mam márkájú. Nálunk ez volt az első cumi, mert én sem akartam, hogy cumizzon, de vészhelyzet volt és jól jött. :-)
2010. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MAM vált be nálunk is! Avent-tel kezdtünk,de nem kellett neki, ráadásul az első perctől kezdve az ujját beleakasztotta a kallantyúba,és kiszedte így a szájából...persze sírás volt a vége :) ! Szóval akkor vettünk Mam-ot, ajánlották, és nincs kallantyúja sem, és szerintem jobban illeszkedik a szájához is! A Relax vált be nekünk! A Latex-et nem szereti! A Night is jó, az világít éjjel!
2010. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és ti milyen cumisüveget használtatok?

Bár remélem nem lesz rá szükség...

2010. okt. 14. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
MAM alvós cumi és MAM cumis üveg!!De AVENT -es cumisüveggel kezdtük!:)
2010. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem vettem semmilyet, nem is volt rá szükség. elég drága dolgok ezek, szerintem ráérsz majd venni, ha tényleg kell, a kórházban úgyis adnak cumisüveget, cumi meg van az ajándékok között.
2010. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy pár cumit (mam, avent, gyógyszertárban kapható cseresznye cumit), de nem cumizik a gyerek! Mondjuk örülünk neki, hogy nem cumizik. Felesleges volt előre bevásárolni.
2010. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12.00vagyok,a 86%os.

Mi mam cumit használunk,mint irtam is,meg nuk first choice cumisüveget használtunk,de 7hós korától ugyanugy nuk first choice itatópoharat,vagyis csörös poharat használtunk.

Igaza van a többieknek egyébként a felicitas kismamacsomagban van ajándék mam cumi,ami ujszülötteknek való amit én is belinkeltem neked,a 0-2hós.

2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!