Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MILUPA MILUMIL 1OPTIMA tápszer...

Irén24 kérdése:

MILUPA MILUMIL 1OPTIMA tápszert újszülött kortól adható? Ti adjátok a babátoknak és menyire habzik nektek föl?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi milumil AR használjuk,és mikor öszerázom kb 40 ml hab lesz rajta.

Remélem tudtam segíteni:)

2011. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is AR-t használunk, és az habzik nagyon, de azt már nem szívja ki.Elég csalóka így az adag szerintem.
2011. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és igen újszülött kortól adható, 1 éves korig kaphatsz rá receptet.2.voltam
2011. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia


Nekem már a kórházban felírták a Milupa Milumil 1 Optimát, gyakorlatilag 4 napos kora óta azt eszi, mert sajnos nem akart szopizni, pedig erőltettem amíg volt a mellemben tej.

Én nagyon nagyon meg voltam-vagyok ezzel a tápszerrel elégedve, már a 2-est eszi mert 8 hós.

Igaz, eléggé felhabzik, de áll kb 5 percet és mire kiissza már le is száll a hab.

Soha nem fájt a pocija, soha nem bukott nagyokat, soha nem volt baj a székeléssel, a mai napig átalussza az éjszakát és még nappal is sokat alszik.

Nagyon kiegyensúlyozott, nyogodt, jókedvű baba.

Én csak ajánlani tudom ezt a tápszert, sztem NAGYON JÓ!!!

2011. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!