Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt fürdés.19hónapos a...

Együtt fürdés.19hónapos a babám és lehet-e együtt fürödni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne.A lányom ijen idöden külön élvezte.
2010. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!A nagylányom 6 hónapos kora óta fürdött az apjával.:)
2010. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eggyüt fürdök a 2 éves,és a másik majdnem 4 évesemmel:)mind a kettő lány .és hamarabb készen vagyunk.Bár már nem sokáig mert nem fogunk elférni:-))
2010. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 14. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor fürdök együtt a 6 hónapos kisfiammal. Nagyon élvezi. Anno szüleimmel is fürödtem együtt, meg tesómmal persze.
2010. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kisfiam, amikor először fürdött velem, rá egy hétre az apjával. Miért ne lehetne? Nagyon élvezik! A babaúszáson is együtt fürdik sok mama és baba, attól sem lesz bajuk.
2010. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom 4 hónapos kora óta fürdik az apjával is és velem is. Pár hónapja kizárólag akkor ül be a kádba, ha apa is benn ül. Most 2,5 éves és nagyon apás!

Miért nem lehetne, semmi baja nem lesz. Mondjuk ha elkapna egy lábgomba, vagy hüvelygomba nem ülnék vele egy vízbe.

2010. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is 4 hónapos kórtól együtt fürdünk. Hol apával, hol velem fürdik a kislányunk. Annyira élvezi! :)
2010. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!