Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt fürdés a gyerekkel....

Együtt fürdés a gyerekkel. Érvek és ellenérvek? Mikortól és meddig? Anyuci kislánnyal, apuci kisfiúval? Nálatok hogy zajlik? Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én fürödtem együtt a gyerekeimmel, még a kisfiammal is. Miért, mi van abban? Olyan aranyosak, játszottunk, pancsoltunk. A férjem is fürdött velük.
2009. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom ezzel, csak érdekel mások mit gondolnak. Most 5 hónapos a kisfiam első baba és beszélgettünk a napokban erről a párommal. Ő nem szeretne együtt fürdeni a gyerekkel. Te mikor fürödtél együtt a gyerekeiddel először? És meddig fürödtetek együtt?
2009. dec. 24. 09:34
 3/12 anonim válasza:
75%
Szerintem sincs ebben semmi, szóval nem kell, hogy a kislány csak az anyukával, a kisfiú csak az apukával fürödjön. Nálunk kb. 1 éves volt a baba, mikor először az apukájával fürdött. Néha vele fürdik. Szerintem ez pár éves korig teljesen természetes.
2009. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Kb 2 hónapos koruktól. Feküdtek a hasamon, és lubickoltak. :) Olyan 4-5 éves korukig, ha jól emlékszem. Utána már egyedül akartak.


(első)

2009. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mi fürdünk a kisfiunkkal.A férjem is és én is.8 hónapos,és kb 3 hónapos korától fürdünk együtt.És imádom!
2009. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
nálunk a párom fürdik együtt a babával,de többször egyedül fürdik,apa meg kint pancsol vele.félti a nagy víztől.kicsi vízben meg ő nem érzi jol magát.én sajnos eléggé gombás típus vagyok.egyszer fürödtem együtt a gyerekkel,úgy hogy előtte lefürödtem,mégis totál kiütéses lett másnapra,tuti attól,szóval ezt inkább apára hagyom,de ha apa nem akar ne erőltesd,én sem teszem,nagyon élvezik igy is mókát.
2009. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mi 2 hónapos kora óta együtt fürödtünk, legtöbbször 3-an (nagy a kádunk), aztán mióta egyedül ül, áll, azóta már egyedül fürdik a nagy kádban, úgy hogy mi a kád mellett ülünk és játszunk vele, azért még néha beülünk mellé. Én sem tervezem hogy sokáig közösen fürödjünk, de két éves kor alatt szerintem nem gáz a dolog.
2009. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Erőltetni nem szabad,mindenki érzi,h a saját szeméremérzete mennyit "enged".Nálunk természetes az együtt fürdés,sőt,a pucérkodás is,de senkit nem zavar,természetes a gyerekeknek is.(Nekik főleg,imádnak pucéran rohangálni.:)))Ha a férjed nem akarja,ne erőltesd,mert annak semmi értelme.
2009. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hónapos lehetett a fiunk amikor már ügyesebben ült és azóta apával fürdik minden este. Ez a napi programjuk. Késő estig dolgozik, fontos mindkettőjüknek ez!
2009. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én megkérdeztem a dokinkat ,azt mondta 100 x inkább velem fürödjön ,minthogy babaúszásra vigyem ! 3 hónapos
2009. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!