Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névadás szerintetek?

Névadás szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát babát várok és a neveken gondolkodunk. Van egy Floralys nevű wc papír és a férjemnek innen jött az ötlet hogy legyen Floraliza. Na most ilyen név nincs tehát engedélyeztetni kellene. De nekem két problémám van. Maga a név tetszene de nem gáz hogy egy wc papírral neveznénk el a lanyunkat? Valamint nem kell megindokolni a kérelemben hogy miért azt a nevet akarjuk mert az elég ciki lenne? A másik név ami tetszene a Florabella ami szintén nem adható, de azt a második kislányunk nak adnánk m ha még születne meg egy kislanyunk
2023. júl. 25. 05:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Takács" Flóra Liza


Így miért nem jó?

2023. júl. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogs Flóra Liza...

Egybe gáz.

Na meg hogy egy wc papír adta az ihletet.... 🤣🤣🤣🤣🤣

2023. júl. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért én titokban bízom benne, hogy csak trollkodik a kérdező és esze ágában sincs szaporodni.
2023. júl. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb barátnőm valami régi mosópor után kapta a nevét. Az anyukájának hirtelen nem is jutott eszébe, hogy mit választottak, csak hogy a mosópor, tudja na... Mázli,hogy klasszikus női név volt a márka :)
2023. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Floralys néven rengeteg virágüzlet van Franciaországban. A wc papir is azok alapján lett elnevezve. Szilvia papírtörlő, Tomi mosópor, Jana ásványvíz, stb, mindnel a noi/férfi név volt előbb.
2023. júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem engedélyeztethetitek, de azt kérlek, felejtsd el, hogy a másodiknak is majdnem ugyanazt a nevet akarod adni, ritka rossz ötlet. Mindkettőt Flórának fogják hívni az oviban, hidd el.
2023. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Gréta vagyok, anyukám anno egy sorozatot látott amiben így hívták a kutyát, de azóta tápot is gyártanak ezzel a névvel: [link]
2023. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát Floraliza és Florabella testvérpárnéven gondolkoztok? Okkkké...
2023. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányom lesz, Florina lesz.

Ebben a formában tetszik nektek? Ez adható is,nem kell engedélyeztetni.

2023. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Szeretném a Flóra Liza a legjobb opció, hogy többen is írták.
2023. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!