Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba tartja a...

4 hónapos baba tartja a fejét, alkartámasz is meg van, hátról hasra fordul, még is hason egy idő után ordít?

Figyelt kérdés
Vissza fordítom a hátára, de akkor is ordít és vissza fordul. Tovább sír. Mi a fenét csináljak? Egész nap ezt játszuk.

2023. aug. 3. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Elfárad, aztán megint visszafordul, mert az tök érdekes, de faradt, úgyhogy sír tovább. Ő meg nem tud racionális döntést hozni. Vedd fel, ringasd egy kicsit, kösd magadra, tedd pihenőszékbe. Valtoztass a helyzetén. Kicsit később mehwt ujra a padlóra.
2023. aug. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam csinálni. Megnyugtatom magamon aztán kezdjük előről. Csak nagyon kimerítő számomra az egész napos ordítás. Semmit sem tudok csinálni tőle, mert 10p után igényel. Amíg nem tudott forogni 40 perceket volt el a szőnyegen...
2023. aug. 3. 05:59
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezért nem kell erőltetni a hasalást. Az arra volt jó, hogy az egész nap a földön, a hátán lévő gyereknek erősödjön a nyakizma, de mivel a mai gyerekek rengeteget vannak karban, függőlegesen, már csak a mozgásfejlődés siettetésére jó, ami viszont kontraproduktív, és mindenki csodálkozik, hogy hordhatja tsmt-re, beszédindításra stb., ahelyett, hogy hagyta volna a gyereket a maga tempójában fejlődni. (Nyilván ez egészségesen fejlődő gyerekekre vonatkozik, ahol gond van, ott be kell avatkozni.)
2023. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném ha már nem jó neki. Kendőben kösd magadra, ha haladni szeretnél a dolgoddal, úgy is fog fejlődni, nem lesz semmi baj.
2023. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor csinálja a fiam, amikor fáradt. Alszik egyet, utána megint elvan.
2023. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1 hét múlva lesz 5 hónapos, ugyanezt csinálja. Van amikor egész nap ez a műsor. Én ilyenkor próbálom kizökkenteni, mikor visszafordítom megpróbálom elterelni a figyelmét a kedvenc játékaival vagy bármivel, ami kicsit kizökkenti és nem akar egyből visszafordulni. 😊
2023. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt csinálom, vagy felveszem megnyugtatni ha nagyon felhergelte magát. Viszont ha fáradt akkor ez egy ördögi kör. Alvás után 1 órát szépen elvan/vagyunk, aztán már fáradt és nagyon igényel.
2023. aug. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!