Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartsam a vasalót?

Hol tartsam a vasalót?

Figyelt kérdés
Eget rengető kérdés,de nekem problémás. A nappaliban szoktunk vasalni, itt tartjuk a deszkát és a vasalót is. Ezen kívül van a gyerekszoba meg a mi szobánk,de a mi szobánkban nincs alkalmas hely a vasaló tárolásának,és vasalni sem (félszoba, gyakorlatilag csak az ágyunk van benn). Leginkább az zavar,amíg a forró vasaló kihűl. Olyan a szekrény sorsunk,hogy csak alul van polc, oda szoktuk állítani amíg kihűl,de már hét hónapos a babám,kúszik,és hamarosan még érdeklődőbb lesz...nyilván vasaljunk akkor ha ő már alszik de ez nem mindig opció. Ki hol tárolja a forró vasalót,amíg kihűl? És utána? Ha van egy hodályod,és külön mosókonyhád,akkor nem segítesz a válasszal.:) Köszönöm

2023. aug. 4. 14:01
1 2
 1/19 babyboom567 ***** válasza:
100%
Zárható volt a konyhánk míg kicsi volt a gyerek.
2023. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a tűzhelyre teszem aztán irány a szekrény.
2023. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vasalok, de ha mégus akkor a fürdőszoba pulton szoktam hagyni amíg kihűl. Nálatok a fürdőben nincs erre lehetőség?
2023. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Esetleg felszerelni egy teljesen basic falipolcot erre az időszakra? Ikeában kb. egy ezresért van, én arra pakolok a babaszobában mindent, amihez nem akarom, hogy hozzányúljon. De lehet hűteni konyhaasztalon, pulton, mosógép tetején, aztán betenni valami fiókba, amíg nem kell újra. Egy hideg vasaló nem veszélyes, ha nincs bedugva, utána már bárhol lehet tárolni.
2023. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szekreny teteje? Vagy ha zárható valamelyik szoba, wc, fürdő, akkor oda. Így nehéz mert nem látom a lakásod.
2023. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fürdőben kihül, én az ablakpárkányra teszem
2023. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fürdőbe földre a csempére, kádra..és ajtó bezár
2023. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Kisbaba mellett nem lesz időd vasalni, így nem lesz vele gond. 😄
2023. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Konyhaasztal, konyhapult, mosógép teteje
2023. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Konyhapult belül, még a 7 éves is nyújtózva érné el, ha akarná.

A hideg vasalót meg szekrényben a saját dobozában.

Amikor magam éltem garzonban, akkor se kint volt, hanem a ruhásszekrényben.

2023. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!