Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezd el sírni a három...

Miért kezd el sírni a három hónapos babám ha meglát engem (az anyját)?

Figyelt kérdés

Történt már meg olyan, hogy a férjem vagy anyum beszélgetett vele, jól elvoltak, mosolygott nekik, de ahogy meglátott, elkezdett sírni.

Vagy beszélgetett egyedül, odamentem hozzá és nekifogott sírni



2023. aug. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg tudja, h a sirasra ugy reagalsz ami neki jo. Megoldod egy problemajat (ehes, pisis, kakis, fazik, mepege van stb.) Vagy szimplán hianyzik neki a kontakt, es tudja h sirasra megkapja. Nincs ezzel baj :) gondolom megnyugszik ha reagalsz ra
2023. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Így tud szólni. Nyilván nem mondhatja, hogy á, szia anya, jó, hogy jössz, rám férne egy pelus csere😁
2023. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Mert az anya az igényeit elégíti ki, a többiek pedig játszanak vele. Nálunk is apa játékra jó,anyának megy a hiszti,sírás hisz én oldom meg a problémát🤣
2023. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Ja 2-es legfőbbképpen azért nem fogja ezt mondani, mert egy 3 hónaposnak alapvetően nincs rossz érzése egy használt pelenkától...
2023. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!