KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » BabĂĄk » đŸŒșđŸŒžđŸŒ·Melyik nĂ©v lenne a legjobb?đŸŒșđŸŒžđŸŒ·

đŸŒșđŸŒžđŸŒ·Melyik nĂ©v lenne a legjobb?đŸŒșđŸŒžđŸŒ·

Figyelt kérdés

Alíz, Abigél, Krisztina, Petra, Franciska, Etelka, Violetta, Zselyke, Lili, Johanna, Szófia?

Fenyvesi vezetéknévhez.

NehĂ©z dönteni sok szĂ©p nĂ©v közĂŒl, szeretnĂ©nk leszƱkĂ­teni a listĂĄt. Köszönöm ha vĂĄlaszolsz. FƑkĂ©nt a Franciska felĂ© hĂșzĂłdok, Fenyvesi Franciska milyen lenne egyĂŒtt?



2023. aug. 6. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** vĂĄlasza:
69%

A Fenyvesi nagyon szép név, nagyon tetszik. Amiket vålasztottatok, azok nekem annyira nem. Nekem az alliteråló nevek nem jönnek be (Franciska).

A felsoroltakbĂłl a SzĂłfiĂĄt adnĂĄm, ha ezeken a neveken kĂ­vĂŒl mĂĄst nem lehetne adni.

2023. aug. 6. 21:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm, lehet Ă­rni mĂĄs egyĂ©b nevet is ami szerintetek illenne a vezetĂ©knĂ©vhez. :) Csak ezek voltak a listĂĄn Ă©ppen de Ășj ötletek is jöhetnek. :)
2023. aug. 6. 21:17
 3/30 anonim ***** vĂĄlasza:
77%
Nekem ezek közĂŒl az AlĂ­z,Petra, Johanna tetszik. De a lĂ©nyeg hogy a vezetĂ©knĂ©vhez passzoljon, ez egyedĂŒl a Zselykenel nem okĂ©s, az nagyon nem illik. KĂŒlönben az összes nĂ©v vĂĄllalhatĂł, normĂĄlis , többĂ© kevĂ©sbĂ© gyakori Ă©s szĂ©p nƑi nĂ©v, egyedĂŒl az Etelka ami kicsit szokatlan mostanĂĄban.
2023. aug. 6. 21:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/30 anonim ***** vĂĄlasza:
62%
Szerintem az AbigĂ©l a legszebb ezzel a vezetĂ©knĂ©vvel, kifejezetten jĂłl hangzanak egyĂŒtt.
2023. aug. 6. 21:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/30 anonim ***** vĂĄlasza:
33%
A Krisztinåt vålasztanåm, de szép a Franciska is. Szent Franciska szimpi nekem.
2023. aug. 6. 21:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/30 anonim ***** vĂĄlasza:
Aliz vagy Krisztina.
2023. aug. 6. 21:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/30 anonim ***** vĂĄlasza:
72%
Hogy ezt az idiĂłta zselyke nevet miĂ©rt nem lehet vĂ©gre kiiktatni az utĂłnĂ©v jegyzĂ©kbƑl...
2023. aug. 6. 21:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/30 anonim ***** vĂĄlasza:
58%

Ezt a Zselyke nevet felejtsĂŒk mĂĄr el, annyira idĂ©tlenĂŒl hangzik



Ezek közĂŒl szerintem AbigĂ©l, Lili, SzĂłfia jĂłl passzol a vezetĂ©knĂ©vhez.

2023. aug. 6. 21:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
7-8. Szerintem nincs vele baj, Ă­zlĂ©s kĂ©rdĂ©se kinek tetszik..örĂŒlnĂ©k ha csak a kĂ©rdĂ©semre tudnĂĄl vĂĄlaszolni, nem vĂ©lemĂ©nyeket kĂ©rtem a nevekrƑl, köszi. Meg nem azt kĂ©rdeztem kinek melyik TETSZIK, Ă­gy a nem tetszĂ©st sem kell kĂŒlön megjegyezni itt ha lehet!!
2023. aug. 6. 21:59
 10/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Egyébként igazatok van, az éppen nem passzol a vezetéknévvel. De még nagyon tetszik az Etelka, Abigél, Johanna is.
2023. aug. 6. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!