Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legjobb barátnőm nevét adni,...

Legjobb barátnőm nevét adni, de a férjem nem akarja?

Figyelt kérdés

Gyönyörű, okos, nagyon sikeres nő. A barátnőmet nem zavarná, ha ugyanaz lenne a nevük.


Nálunk ez most nagyon téma, főleg, hogy már a neves dekorációkat meg ilyesmiket csináltatni szeretném a babának a szobába. (Nem akarom a konkrét nevet írni, most a barátnőmet Annának hívom.) Kitettünk egy képet, amin a barátnőm keze a hasamon van és azt írtam alá, hogy "Anna és MiniAnna".


Na ezen kiakadt a férjem, hogy ő nem egyezett bele. Tudom, hogy az ő gyereke is, de semmi negatívat nem tud mondani a névre. Azt mondjuk észrevettem, hogy kikövette Instagramon a cirkuszok óta a barátnőmet...

Én nagyon ezt szeretném. Nem akarok neki másik nevet, főleg hogy nem tud rá rosszat mondani, csak nem akarja. Pedig ez lesz a neve. Hogyan fogadtassam el vele?


2023. aug. 4. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy ameddig nem álltam elő ezzel, kb nem érdekelte, rám bízta (volna).
2023. aug. 4. 20:01
 2/70 anonim ***** válasza:
93%
Zavarja, hogy kb szerelmes vagy ebbe a barátnődbe. Vegyél vissza. Nem fogja elfogadni, es igazat adok neki. Az a kép durván túlzás.
2023. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen jogos a felháborodása mar bocsi… szerintem ez tenyleg gaz… ezeket a dolgokat egyutt kellene megelnetek (meg nevet is választani), nem a baratnoddel. Vegyel vissza…
2023. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
98%

Hat, nem tudom ki hogy van vele, de szerintem azert csak van egy “picike” joga beleszolni az apanak is a nevvalasztasba.

Ezt normalis, erett, felelossegteljes felnottek ugy szoktak csinalni, hogy megegyeznek valamiben, ami mindkettojuknek tetszik.


Mi is nehezen jutottunk dulore a ferjemmel, mert sokaig nem talaltunk egy olyan nevet se, ami mindkettonknek tetszett volna. De aztan csak sikerult.


De ha nekem olyat mondott volna, hogy marpedig ez lesz es kesz, pont, talan el is valok. Nem tudnek igy elni, hogy ennyire el vagyok nyomva.


Es egyebkent nekem is nagyon rosszul esett volna, ha a megkerdezesem nelkul megosztja a nagyvilaggal a nevet, amit meg sem beszeltunk.

Lehet, hogy azt mondta, neki mindegy, de azert van kulonbseg akozott, hogy elore megbeszelitek, mint akozott, hogy te mar tenykent kijelented es nem is neki.

2023. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

Neki nem mondtam természtesen, hogy ez lesz és kész, ennél több eszem van, de magamban ezt gondolom.

Igazából szeretném vele megszerettetni a nevet.

2023. aug. 4. 20:16
 6/70 babyboom567 ***** válasza:
98%
Ebben a párkapcsolatban, a gyerek neve lesz a legkisebb gond.
2023. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

Kitettünk egy képet, amin a barátnőm keze a hasamon van és azt írtam alá, hogy "Anna és MiniAnna"


Beteg.

2023. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megszeretni, mindig tudni fogja, hogy a csaj miatt akarod ezt adni.
2023. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 qkker1 ***** válasza:
96%
Készülj a válásra, nagy bajok vannak veled!
2023. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%

1. Kivel vállalod a gyereket, a férjeddel vagy "Annával"?

2. Nem gondolod, hogy a gyerekednek jár, hogy külön személyiségként kezeld, rábízd, hogy ő "Anna" lesz-e? Mit fogsz gondolni, hogy fogsz érezni, ha homlokegyenest az ellenkezője lesz a legjobb barátnődnek? Nem fogsz csalódni?


IQ- és EQ-teszthez kéne kötni a gyerekvállalást.

2023. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!