Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek majd Mikulásra az...

Mit vesztek majd Mikulásra az 1 év körüli gyermeketeknek? És ha a családban van ilyen korú gyerek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam van 13 hós. Mikulásra 15 hós lesz. Én arra gondoltam h kap ő is a tesójával együtt (a nagyobb lány és már 7 éves)normál mikuláscsomagot, De mindkettőnek teszek bele személyre szóló kis ajándékot.

Pl .kisautó, kislabda...valami ami belefér még.És természetesen kap kindercsokit, vagy tojást, egy kinder mikulást, és olyat amit már ehet.

Nem szoktam a Mikulásnak nagy feneket keríteni. Inkább csak sütit sütünk a MIkulásnak, és répát veszünk a rénszarvasoknak. Kiteszzük a csizmával együtt az erkélyre, és várunk h hozzák a csomagot.

A lányom sohasem az ajándék miatt rohan ki, hanem h vajon evett e a Miki az ő sütijéből, és a rénszarvasok is belecsócsáltak e a répába.

Annyira édik!!!


A Karácsony a nagy buli nálunk!

2010. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem dec 4-én lesz 1 éves a lányom!(aji aji hátán lesz decemberben) De én is kis csizmájába teszek majd csomagot,perzse inkább játék lesz még most benne!Meg esetleg túró rudi amit már evett!Vagy akkor megkóstoljuk a kinder csokit is!

De tuti csizmás csomagos télapó lesz! :)

2010. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tavaly dec 23 án volt 1 éves a kicsim, mikulásra kapott egy csomagot, amit megtaláltunk a kis csizmájában, volt benne babatea, mandarin, szaloncukor (ezt az apja ette meg), meg egy kis mikulásfigura). még úgysem fogta fel nagyopn az egészet. idén már jobban készülöünk, már említettem neki a mikulást, hogy majd jön, majd ki fogjuk tisztítani a csizmáját előző este, és együtt kitesszük az ablakba, néha éneklek neki mikis dalokat, meg mondom neki, hogy kíváncsi vagyok, hoz-e a mikulás neki virgácsot! naná!!! :)))))))
2010. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF.

13:54-es! Az én kisfiam is dec. 4-én lesz 1 éves!

Micsoda véletlen!

Kérdezőnek: Én mikulásra valami apróságra gondoltam csak de még nem találtam ki,hogy mi legyen! Nálunk is sűrű a december szülinap,karácsony és névnap mert Szilveszternek hívják a babucim!

Szóval valószínű valami kis játék,csokit neki még semmi esetre sem!

2010. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont Mikulás napon született a kisebbik fiam.


Gondolhatod... szülinap, mikulás, karácsony...


Amúgy CSAK mikulásra kap egy kinder mikulást, lassacskán majd elmajszolja, és gyümölcsöt.

A szülinap és a karácsony megint más lesz.

2010. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam dec.2-án lesz 1 éves. :) A csizmájába fogja hozni neki a Miki a csomagot, szerintem lesz benne valami apró játék, mandarin, túró rudi, ilyesmi...ha nem fér bele a csizmába, akkor mellé rakja a Télapó...:)
2010. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!