Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden gyerek beteg? Bővebben...

Minden gyerek beteg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudtátok, hogy aki most születik csecsemő, ő sem egészséges? Én teljesen ledöbbentem, amikor ezt meghallottam! Senki nem egészséges, mert a sejtek nem úgy működnek, és valakinél van tünet, valakinél még nincs. Pl. nézzétek meg, mennyi beteg gyerek van. Pár naposak és szív betegek, daganatosak stb. SZÖRNYŰ!!!!
2011. nov. 23. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerencsére, az én gyermekem (8 hónapos) Makk egészséges!

Olyan életre való, hogy mindenki csak néz :D

2011. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hol olvastál ilyen hülyeséget?
2011. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hol hallottad?
2011. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi van? Ne haragudj, de nem értem, hogy mire gondolsz! Elmagyaráznád?
2011. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sajnos én is azt hittem, hogy makk egészséges a kisfiam. Nagyon figyelnem kell, hogy mit eszik.

Ha elmentek egy íriszdiagnosztikára v. egy vércsepp analízisre, mindent megtudtok! :(

2011. nov. 23. 22:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne hergeld magad ilyenekkel. Áldott tudatlanság.
2011. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nézhetjük úgy, hogy a mindenfelé jelenlévő sok bacin, víruson, gombán kívül minden ember örököl genetikai hajlamokat különféle betegségekre, amik előjöhetnek (vagy se). Plusz az anyaméhben is ki van téve már a magzat a környezeti ártalmaknak (anya táplálkozása, stressz). Nincs tökéletesen egészséges ember, mint ahogy állat vagy növény se. (Régen sem volt, a full természeti népeknél se.) És mindentől nem is lehet megvédeni magunkat vagy a gyerekeink. Úgyhogy, ahogy az előző írta: ne hergeld magad. Az pláne nem egészséges, mert előjöhetnek mindenféle pszichoszomatikus betegségek.
2011. nov. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerek, de valóban több, mint régen. Az én nagyobbik gyerekem is beteg. valószínűleg már születésétől fogva, de el kellett telni közel 2 évnek, hogy diagnosztizálják a betegségét. Sajnos az egyik legrosszabbat sikerült kifognunk.

De elég sok beteg gyerek van a környezetünkben is: vesebeteg, asztmás, ételallergiás.

Reméljük a kisebbiken nem fog kijönni valami hasonló.

2011. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem beteg sokkal több idejében született gyerek csak

1.- régen nem vizsgálták ennyire az ujszülötteket

2.-nem tartották életben a sok 24hetes és hasonló pici babát.

2011. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3.meg minden szart megetetünk a picikkel,mert a legtöbben ár alapján vásárolnak
2011. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!