Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyom 11 honapos,kb 2 napja...

Lanyom 11 honapos,kb 2 napja azt veszem eszre rajta,hogy fel van puffadva a hasa. De ugy rendesen ki van dudorodva,nagy a hasa. Eddig is kis pufom volt,de en ezt hatalmasnak latom?

Figyelt kérdés

A hasa nem megy,naponta kb 2x kakal,maximum 3x.

Pukizni viszont nem pukizik mostanaban.

Eves utan latom leginkabb h nagyon nagy,de alapbol is. Kicsit kemeny is

Nem hagy nyugodni,termeszetesen ha nem valtozik viszem orvoshoz,de nagyon megnyugtatna ha valaki tudna valaszt adni ra

Mostanaban kevesebbet is eszik,de viszont 2 foga is jon egyszerre,azt anank tudtam be?



2023. aug. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális.

Két evés között mennyire megy le a poci?

Az én kisfiam is pár nap híján 11 hós, jó húsban van, pont ma mértük, 10,5 kg felett van bőven, és ha jól beeszik, akkor durván nagy és kemény pocakja lesz, de aztán visszahúzódik, mikor meg feláll, kinn van a bordája 🙂

2023. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Sokminden lehet..adj neki espumisant hátha csak felfújódotr deén említeném dokinak is ha olyan hirtelen és előre domborodó..

Pókhas is lehet pl

2023. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dokinak megmutatnám.
2023. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!