Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a torkom, kezd bedugulni...

Fáj a torkom, kezd bedugulni az orrom. Délután 6-ig egyedül vagyok a kisbabámmal (2hós), senki másra nem tudom bízni. Mit tegyek, hogy ne kapja el?

Figyelt kérdés
Nem anyatejes

2023. aug. 11. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Annyira ne puszilgasd, ennyi amit maximum megtehetsz. De egyébként mire nálad kijönnek a tünetek, addig is fertőzőképes vagy. De amúgy sem lesz semmi baj, ne aggódj. Ha meg elkapja, akkor elviszed orvoshoz, na bumm. Mit tudsz csinálni? Szkafanderben nem tudod ellátni, egyedül is vagy...
2023. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem tudsz tenni. De pl az én babám nem kapta el tőlem a hasmenéses vírust, amit a kórházban szedtem össze, pedig újszülött volt.
2023. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
🤦‍♀️
2023. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ne puszilgasd, hordj maszkot, többször moss kezet, bár tőlem így is elkapta a Covidot a 6 hónaposom.

2 nap alatt túl volt rajta, hidd el őket kevésbé viseli meg, mint a felnőtteket.

2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Fiam soha nem kapta el sem tőlem sem a lanyomtol a betegsegeket,pedig semmiféle óvintézkedéseket nem tettünk sosem (kivétel volt amikor újszülöttkent jöttünk haza a kórházból,és lányom teljesen nathasan,kohogosen várt minket haza

Akkor ha közel ment a picihez,szajmaszkot adtam rá. most lehet lepontozni,de én akkor ezt láttam jónak.)

2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
C vitamin csepp
2023. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Én amikor beteg voltam, maszkban voltam a közelében, de akkor is csak ha muszáj, plusz puszi meg ölelgetés nem nagyon volt.

Lehet, valaki azt mondja nem ér semmit, de hála égnek nem kapta el.

2023. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!