Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyelt le valakinek a babája...

Nyelt le valakinek a babája kis mennyiséget szteroidos krémből?

Figyelt kérdés

Másfél eves kislányomnak egy ilyen krémet használunk most kiutesre és pelenkazas közben a kezébe került a krém és kiragta sajnos, és kicsit biztos le is nyelt. Tudom, nem kellett volna eleve a kezébe kerülnie, sajnos ezen már nem tudok változtatni. Hívtam azonnal az egészségügyi toxikológiai szolgálatot, ott megnyugtattak, hogy nem lesz semmi baja, akkor lenne ha többször fordulna ez elő. A kislanyomon se látok semmit, nincs rosszul (legalábbis eddig, lekopogom)!

Járt már valaki így?


2023. aug. 11. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet nem, de masszázs olajat 2 hónaposan igen. Csak a kezéről de megvoltak ijedve. Szívósak a kisgyerekek, babák.
2023. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A szteroidokat nagyobb mennyiségben és tartósan, vagyis napokig kell szedni, hogy bajt okozzon, és még akkor is csak minimálisan tud. A szteroidok kenőcsök hatóanyag tartalma sem túl sok. Megkockáztatom komoly mennyiségű krémet kéne bezabbantania, hogy egyáltalán terápiás koncentrációban megjelenjen.


Ne izgulj.

2023. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Megnyugodtam kicsit :)
2023. aug. 11. 20:12
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

"Hívtam azonnal az egészségügyi toxikológiai szolgálatot, ott megnyugtattak, hogy nem lesz semmi baja, akkor lenne ha többször fordulna ez elő. A kislanyomon se látok semmit, nincs rosszul."


De azért a Gyakori a biztos. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2023. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
4, nem azt kérdezte hogy lesz e baja hanem hogy más is járt e már így...
2023. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Így van, nem orvosi segítséget kertem, nyilvánvaló hogy azonnal beszéltem illetekessel, le is írtam, nem vagyok idióta hogy itt kerek segítséget ilyen esetben. Mindössze más tapasztalatára voltam kiváncsi.
2023. aug. 12. 07:53
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

És mirlle volna jó az, ha valqki azt írná, hogy: " Igen, mi így jartunk."

Mivel vagy ettől előbb, mint a toxikológus válaszától?

2023. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Képzeld, érdekelt, mert minden gyerek más. Ha esetleg valakinél volt ilyen és mégis okozott tunetet, mire figyeljek, ilyesmi. Neked faj ez? Vagy nem értem. Minek pazarolod a drága idodet arra hogy ide kommentelgetsz, ha már hasznosat nem tudsz írni? Ennyire raersz?
2023. aug. 12. 12:13
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

"Ha esetleg valakinél volt ilyen és mégis okozott tunetet, mire figyeljek, ilyesmi."

Egyrészt az imŕnt még azt írtad: "Így van, nem orvosi segítséget kertem" Akkor most mi van?

Másrészt HA okozhatott volna BÁRMIT, akkor azt a toxikológus mondta volna.


"Neked faj ez?"

Igen, nekem a hülyeség fizikai fájdalmat okoz.

2023. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hat a hülyeség az nekem is ezért nem is írok többet neked mert úgy látom felesleges magyarázni. Neked rettenetesen alacsony az ingerküszöböd, töltsd ki máshol a frusztraciodat és ráérő idődben látogass meg egy szakembert vagy fáraszd a családod. Nem is értem de komolyan hogy egy ilyen poszthoz minek szól hozza olyan aki az adott témához semmi értelmeset nem tud mondani. Agyrém. A kérdés annak szólt aki tud is rá mit válaszolni , nem az idióta, unatkozó, kötözködőknek. Foglald el magad mással.
2023. aug. 12. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!