Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babával lehet menni...

2 hónapos babával lehet menni több napos kirándulásra?

Figyelt kérdés

Igazából 2 éjszakáról lenne szó. Kisfiam nagyon szeret utazgatni bárhová megyünk nézelődik.

Szerintetek nem viseli meg, hogy máshol alszunk?



2023. aug. 14. 22:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Te ismered a legjobban! Minden baba más. Ha te úgy ítéled meg, hogy megoldható és ellenne a baba, akkor menjetek!
2023. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos volt a kisfiam amikor elmentünk vele Ausztriába a nagymamájához, 3 napra.


Az utazást jól viselte, de este, amikor kezdtek lecsapódni a nap eseményei, nagyon nyűgős volt. Rengeteget sírt, a cici sem volt elég neki.


Ez még most megvan neki, 6 hónapos, hogy utazhatunk vele amennyit csak akarunk, de az első éjszaka nagyon rossz. Hiába tartjuk be vele az otthoni rutint.


Bár most lekopogom a dolgot, eljőttünk a Balatonra és remekül alszik.

2023. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes volt a kisfiam, mikor kirándulni mentünk egy tóhoz, 1,5 óra autóútra tőlünk, egy hétre.

Ó teljesen jól bírta, nekem meg annyival volt pihentetőbb, hogy nem kellett házimunkázni, és csak odaultem a kész kajahoz.

De pl volt, hogy az étteremben vacsi alatt egyszerre csak az egyikünk tartózkodott a férjemmel, mert a baba sírt és ki kellett vinni a babakocsiban ringatni.

2023. aug. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Babának mindegy :) menjetek, de a napirendjére nagyon figyelj! Az legyen az első, a saját szórakozásotok csak utána.
2023. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
7 hetes volt tavaly a fiam, amikor hosszú hétvégére mentünk vele. Teljesen jól elvolt. Betartottuk a napi rutint, nagyjából evett, aludt, nézelődött, sétáltunk. Neki még nagyjából mindegy, hol van, csak Te legyél vele. Szóval szerintem nyugodtan menjetek vele. :)
2023. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Es ha nem alszunk ott csak elmegyunk kirandulni de jovunk haza este?


szerintem ez sokkal fárasztóbb, mint ottalvással, legalábbis neked...

2023. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nekem az nem faraszto, de koszonom :)

Igazabol itthon lenni az 5 evesemmel es a 2 honaposommal farasztobb, ugy hogy mivel tisztasagmanias vagyok, folyamat pakolhatok a gyerekem utan.

2023. aug. 15. 08:26
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 hónaposnak tökmindegy hol van, amíg vele vagy, és ellátod. Menjetek több napra nyugodtan, őt nem fogja érdekelni, hogy nem otthon van.
2023. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi most jártuk meg a Balatont egy 1,5 hónapos babával. Semmi gond nem volt, nagyokat aludt a friss levegőn. Èlvezte a nagy sètákat is.
2023. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A babádnak jelen pillanatban ott jó, ahol a családja van. Ne foszd meg magad a kirándulástól egy buta gondolat miatt
2023. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!