Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babával lehet menni...

2 hónapos babával lehet menni több napos kirándulásra?

Figyelt kérdés

Igazából 2 éjszakáról lenne szó. Kisfiam nagyon szeret utazgatni bárhová megyünk nézelődik.

Szerintetek nem viseli meg, hogy máshol alszunk?



2023. aug. 14. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Egy 2 hónapost még nem.
2023. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak akkor tudod meg ha kipróbálod.


Nálunk 3 hónapos volt a kisebbik, mikor először több napos utazásra mentünk. Az addig kialakult kis rendszerét ott is betartottuk és nem volt semmi gond.

2023. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam volna. A babának szerintem mindegy, neki te kellesz meg a napirend ha van.
2023. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vittem sehova 2 hósan, mert koraszülött és féltettem. De szerintem abszolút nem zavartatta volna magát. A cici az mindenhol cici, a többi nem érdekes.
2023. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Es ha nem alszunk ott csak elmegyunk kirandulni de jovunk haza este? Az gondolom nem nagy dolog
2023. aug. 14. 22:43
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Mi egy hónapos babával költöztünk másik orszàgba. Előtte egèsz napos utazós program volt elmenni útlevelet csinàltatni. Meg sem kottyant neki egyik sem.

Simán lejet ekkora babàval kiràndulni, màszkàlni, ha te bìrod.

2023. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
A babának mindegy, a lényeg, hogy te vele legyél. Inkább betegségektől szokták félteni illetve macerásabb útközben etetni, pelenkázni, altatni, átöltöztetni, ha baleset van... stb. Szóval ez anyukától függ, ki mennyire bevállalós.
2023. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
A nem alszotok ott is attól függ hogy bírja pl az utazást, autózást.
2023. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Eddig úgy néz ki szereti. Nagyon szeret nézgelődni, minden érdekli, bent unatkozik, ha lehet ilyet mondani… addig amíg el nem indulunk valahova, nyűglődik. Kocsiban is jól elvan. Kocsiba szopi, tisztába rakás meg lehet oldani
2023. aug. 14. 23:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A babának teljesen mindegy, hol vagytok, csak te ott legyél.

Ha te bírod, akkor hajrá, ne tartson vissza semmi.

2023. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!