Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni hotel van Magyaro...

Szülés utáni hotel van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Van nálunk olyan lehetőség, hogy a szülés után az anyukák a gyermekágyas időszakban el tudjanak menni egy ilyen hotelszerű helyre ahol van csecsemős, nővér, szoptatási tanácsadó, főznek a friss anyukára, segítenek neki az altatásban, a mellre rakásban és a pihenésben? Csak mert szerintem ez tök jó lehetőség lenne, akár 1-2 hétre is, de lehet már van is ilyen Magyarországon csak én nem tudok róla. Kinek mi a véleménye? Szívesen mentél volna ilyen helyre szülés után?
2023. aug. 15. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Mi lesz itt mindjárt... :D

EgY aNya MaGáNaK sZül, éN tÖröTt kÉzzEl, fRisS cSáSzáRraL iS eLlátTam a gYeReKet éS meLlEtTe a HázTarTásT, nApi 10 fOgÁsT fŐzTeM gYerEkKel maGaMon. MÉG HOGY HOTEL?!

2023. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 babyboom567 ***** válasza:
90%
dehogy van ilyen.
2023. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Egyes tűpontos :-D


Régen ezt úgy hívták hogy család és rokonok, akik segítették az anyukákat. Ma, ahogy egyes is írja, mindenki magának szül. A nagyszülők leszarják az unokákat, vagy a friss anyuka fejét beszélik tele, hogy mekkora lúzer ha segítséget mer fogadni.

2023. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy meg, őszintén, szerinted mennyire lenne rá kereslet?


Aki megengedheti magának, az magánklinikán szül, ahol ott lehet bent az apuka végig, a személyzet is ÉRTED, értetek van, segítenek mindenben. Ilyenkor azért az otthoni körülmények is jobbak, van fizetett segítség, nem az anyára vár a háztartás, főzés egy kisbaba mellett.

De a nagy igazság az, hogy rengetegen minden hónapban izgulnak, hétvége előtt utalják-e a családit, lesz-e akciós hús a Lidlben. A legtöbb elsőbabás albérletbe viszi haza a gyereket, a 25 éves használtautóval, aztán örülnek, ha a második/harmadik gyerek előtt felújíthatják a kádárkockát, amit vettek vidéken, hitelre.

2023. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Láttam tiktok-on egy ázsiai nőt, hogy egy ilyen hotelben szállt meg, mondjuj éreztem hogy túl idillikus a mi valóságunkhoz, pedig nekem pl nagyon jó lett volna annó, mert az első pár hét igazi káosz volt, ha lett volna valaki mellettem akkor lehet jobban lett volna tejem is, a rengeteg kérdésemmel nem álltam volna tanácstalanul, de legalább ettem volna rendesen
2023. aug. 15. 14:15
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem természetes ösztön, hogy az ember a saját "fészkében" akar lenni, nem pedig idegenek között kiszolgáltatva, még ha úgymond ki is nyalják a valagát... Sokan még azt a pár nap kórházi létek is sokallják, mert haza akarnak menni. Sokkal jobban össze lehet rázódni a családdal a magunk is otthonában.
2023. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Akinek telne ilyen hotelre, az valószínűleg inkább megfizetné a takarítónőt/bébiszittert/szakácsnőt. A gyerek ellátásával kapcsolatos kérdésekre meg ott a védőnő vagy a szoptatási tanácsadó, te is fordulhattál volna máshoz a kérdéseiddel.
2023. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Nincs, de tök jó ötlet.

Amúgy nálunk nem értem miért szólják meg az anyákat, ha segítséget vesznek igénybe, vagy ha csak magánklinikán szülnek. Nem szenvednek eléggé? Elő van írva, hogy szenvedni kötelező? Lehetőleg egyedül?

2023. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Fordultam de nem volt elég hasznos.
2023. aug. 15. 14:23
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha bajban vagy (de csak akkor) mehetsz anyaotthonba.
2023. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!