Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos babám szinte tud...

Az 5 hónapos babám szinte tud mászni. igaz csak kezdetleges de már halad előre. Húzza a lábait szépen emeli a fenekét és elmegy a cumiért. Van aki szerint ez korai, és még nem szabadna. Kérdésem hogy miért?

Figyelt kérdés

3 hónaposan át fordult hátról hasra, és vissza. Támasztva ül, áll a lábán és rugózik. Alig töltötte be az 5 hónapot.

Milyem problémára gondolhatott a kedves ismerősöm,aki szerint ezt még nem szabadna? Milyen problémát jelenthet ha korán kezdi ezeket a baba? Hozzá teszem, nem egy pici baba, hanem 4300grammal született. Jelenleg 8kg.


2023. aug. 15. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10# Abból, hogy azt írja: "Támasztva ül,"
2023. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

#11

Én ezt úgy értettem, hogy támaszkodik...szóval hogy ülés közben leteszi az egyik kezét, az enyém is így kezdte. De simán lehet, hogy én értelmeztem rosszul akkor. (#10)

2023. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

Az én kisfiam úgy kezdett el felülni, hogy nekünk támaszkodott. Pl. odakúszott az ágyon fekvő apjához, és addig ügyeskedett, fészkelődött, amíg hátát az apja lábának támasztva, félig ülő helyzetbe nem tornázta magát.

Szóval mondhatni, az apja tartotta, csak épp nem ő intézte így. 😁 Aztán pár nap múlva egyedül felült a játszószőnyegen, mindezt 5.5 hónaposan.

2023. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!