Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tud kérem segítsen! 7...

Aki tud kérem segítsen! 7 hónapos baba rengeteget nyög . Mi lehet a gond?Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónapos a babám de most a héten még pisilni sem tudok elmenni mellőle. Kúszik, forog és minden érdekli csak egy aprócska bökkenő van,hogy semmivel sincs el. Ha nem lát sír, ordít. Valamikor az sem elég neki hogy mellette vagyok emelgetnem kell . Rugozik a lábán és akkor nevet. De nem tudom egyfolytában tartani. Eddig nem volt kézhez szoktatva. 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást akkor sem volt változás. Most kb 3x eszik mert nem elég neki a tejcsi, vagyis én úgy vettem észre így jobbakat alszik. Mellette persze amikor csak igényli akkor cicizik, valamikor nagyon is sokat. De a kérdésem az lenne hogy ez az állandó monoton nyögèst egyszer abba fogja hagyni? Miért csinálja?

2023. aug. 18. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer abba… enyem 7,5 honapos lassan, forog, kuszik, “kutyazik”, kapaszkodva all, de 5,5 honapos kora ota ez megy. Mostmar van nehany jobb nap, de nem olyan sok.😅 Olben lenne egesz nap, ha tehetne. Van egy fejlodesi szakasz, az “unatkozo felevesek”. Szerintem 2 honapja unatkozik.
2023. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongásnak olvass utána.
2023. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeparációs szorongás. Nálunk is olyan 7-8 hónapos kora körül jött elő. Ha mellette ültem a földön, totál elvolt. Ha felálltam, odébb mentem 2 métert, már üvöltött, és jött utánam. Ez ilyen. A jó hír, hogy elmúlik. :D
2023. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor fel készülök ezekre is de most meg lett a probléma oka. Le írom hátha másnak is ez lesz. Hiába hogy csak anyatejes baba volt már a 3.hónapba megjött utána is napra pontosan majd a következő 3napot késett aztán most 9et és ez volt a baj. Mármint biztos megérezte vagyis én picit előtte feszültebb szoktam lenni mint általában a legtöbb nő is. Szegény kicsikém érezte ezt. Másnap megjött így az az állandó nyögès megszűnt 😀 igaz valami hangot már most mindig ad ki de az nem olyan zavaró mint azon a napon. A világból ki mentem volna csak 5perc csendèrt.😅🤣
2023. aug. 20. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!