Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kócos haj kifésülése 7 hónapos...

Kócos haj kifésülése 7 hónapos babánál? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Kisbabámnak hatalmas haja van. Ahogy éjjel forgolódik már rendszeresen hasról hátra és vissza, reggelre összecsavarodnak a kis tincsei, de annyira, hogy nem tudom szétszedni.

Nem esnék neki fésűvel szárazon az biztos, mert azzal csak megkínoznám szegényt. Levágni meg csak ezért nem szeretném.

Van vkinek bevált technikája esetleg a csomók kibontására?


Köszi előre is :)



2023. máj. 17. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Dm sajátmárkás (Balea) fésülés könnyítő spray gyerekeknek.

Vízesen és szárazon is használható.

2023. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha akkora haja van, hogy osszecsomosodik alvás közben, akkor kösd neki össze
2023. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Én a gyógyszertári fürdetőkrémet használom kb hajbalzsamnak, elvileg sampont is lehet vele helyettesíteni. Azzal bekenem, még krémesen kifésülöm és leöblítem, utána már csak kibonthatóan kócolódik össze az öblítés/törölközéstől. Ettől kiölítés után is kicsit csúszós marad a haja és sokkal könnyebb kezelni.
2023. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!