Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babám nem örült...

13 hónapos babám nem örült nekem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai nap során hosszabb időre az édesapjával hagytam a kisfiam, (6 óra hosszara)

Ezzel természetesen semmi probléma nincsen, viszont ahogy hazaértem alig örült nekem a kisfiam. Mosolygott, de jobban érdekelte a kulcs ami a kezemben volt. Ez normális?

Igen, örülök, hogy elvolt az Apukajaval ilyen jól, csak aggódom, hogy esetleg rosszul kötődik hozzám, elrontottam valamit.

Köszönöm ha megosztja valaki a tapasztalatát:)


2023. szept. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek el ezt a buta jósolgatást a kötődésről mindenféle lényegtelen szituációk alapján. Nincs jelentősége hogy mennyire szaggatja le a gatyát rólad vagy éppen mennyire tojik arra hogy hazajöttél, ebből ezt NEM lehet megállapítani. Hanem majd abból, hogy hogyan funkcionál az életben, a társadalomban.
2023. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális. Ennyi idősen az enyém jó hogy nem le sem tojta ha elmentem. Mikor hazamentem is csak legfeljebb nyugtázta a jelenlétem. Pár hónap és azért ez másképp lesz.
2023. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlóan vagyunk, a férjem mikor hazajön a munkából, a szintén 13 hónapos lányunk kiugrik a bőréből, sikít, viháncol örömében.

Mikor elviszi anyóséknál pár órára és hazajönnek, semmi nem történik, fa pofával néz rám, ilyen kb "na te is itt vagy?" fejjel.

😄

2023. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is normális lenne, ha "büntetne", direkt nem barátkozna veled, mikor megjössz, és csak egy kis idő után engesztelődne ki.


Meg az is, ha a nyakadba ugrik.


Nem lehet ebből a kötődésre következtetni.

2023. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ilyen majommaminak lenni.

Egy 1 éves rohadtul nem fogja fel az időt. Ha csak egy órára mentél volna el, számára az is ugyan ilyen. lenne mint a 6 óra.

Egyáltalán nem jelent kötődési problémát hogy nem kitörő örömmel fogad (nem csüng rajtad sírva h "de jó h itt vagy"

2023. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!