Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erősebb akaratú ember lesz-e...

Erősebb akaratú ember lesz-e valakiből akkor, ha baba korában sokat hisztizik (és ráhagyják)?

Figyelt kérdés

A szomszéd asszony babája "nyivákolt" sokat...ő próbálgatta elhallgattatni...majd egyszer csak azt mondta: nem baj, csak hisztizz, ettől erősebb akaratú leszel...

A baba még nem tud beszélni, csak 2 betűs 'szavakat' tud hallatni...szerintem már közel lehet az 1 éves korhoz

(nem tudom mennyi, mert fél éve költöztek ide, akkor már volt valamekkora)

arra nem emlékszem, mikor hallgatott el a gyerek, mert 'mozgásban voltam'...de lehet, hogy ők is...


2023. szept. 6. 13:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, a gyerek nem értette, mit mond az anyja...(de legalább is nem teljes értelemben...esetleg csak valamiket érthetett belőle...sztem...)
2023. szept. 6. 13:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ostoba, értelmetlen kérdést olvastam már itt, de szerintem ez is dobogós lenne.
2023. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak megtanulja, hogy az anyjára nem számíthat.
2023. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kicsi másképp nem tud kommunikálni, csak sírással. Ezt nem lehet hisztinek nevezni ahogy te teszed. Ahogy írták csak annyit érnek el, hogy a gyerek később úgy érzi majd, hogy nem számíthat az anyjára.
2023. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én csak az anyját ismételtem ő használta a hiszti szót

De igaz ami igaz... Tőle függetlenül én is így neveztem volna.

2023. szept. 6. 14:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébiránt én magam sem gondoltam volna vagy nem gondolom hogy attól erősödik az akarata.....
2023. szept. 6. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van akarata. Az anyai reakció nem ennek erősségét befolyásolja, csak azt, hogy mennyire tudja a társadalom számára is elfogadható módon kifejezésre juttatni.
2023. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért te erősebb akaratú leszel, ha valamin nagyon kiborulsz, a férjed meg masszívan leszrja, hogy sírsz, helyette jó van, hisztizz csak, kit érdekel? Nem. Akkor? Semmi értelme a kérdésednek.
2023. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nyolcas szerintem pedig a válaszod nak semmi értelme...

Nem a szerint értelmes egy kérdés hogy te annak ítéled meg....

Ha szerinted ez a kérdés vonal alatti akkor egyszerűen lépd túl...

Nyilvánvalóan azért tettem fel a kérdést mert magam sem így gondolom ha így gondolnám hogy a szomszédasszony mondta akkor ez a kérdés nem lenne kérdés

Az is igaz hogy volt legalább 1% bizonytalanságom és visszaigazolást szerettem volna a "tömegtől"

Az is igaz hogy négyszer egymás után kétharmados fidesz győzelem esetén ugyan mit várhattam (volna) a tömegtől.... De úgy tűnik a normálisak válaszoltak (egy kivétellel)

2023. szept. 9. 10:22
 10/10 A kérdező kommentje:
A kettes válaszoló nem a nyolcas akkor pedig nem egy hanem kettő kivétel...
2023. szept. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!